sobota, 20 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: wiek audytora

Home Forum Egzaminy egzaminy wiek audytora Odpowiedz na: wiek audytora

#7293
kaczor
Uczestnik

[QUOTE BY= slaw] Przede wszystkim życzliwość dla wszystkich w pracy ( i oczywiście po za nią też). Od tego roku mamy prawnie obowiązujace czynności doradcze. jest to mechanizm bardzo przydatny do tego aby pokazać wszystkim że jesteśmy po ta aby im pomóc. Ja na naradzie kierownictwa z naczelnikami powiedziałem że mam teraz takie uprawnienia i co z nich wynika. Teraz co prawda czasami z pierołami proszą o opinię ale rozważę pomyślę poszukam, zadzwonię gdzie trzeba i staram się doradzić. Casami naginam prawo i wykonuję czynności które naruszają zasadę operacyjności (np teraz opracowałem dla gł księgowej proces kontroli planów jednostek oświatowych pod katem wynagrodzeń i pomagam to weryfikować. Okazało się że w wyniku tych weryfikacji w każdej z jednostek pomniejsza się plan wynagrodzeń nawet o kikladziesiąt tysięcy – w wyniku błędnego opracowania planu przez księgowe). Trzeba było się przy tym napracować ale było warto. Skarbniczka zadowolona, starosta chwali, naczelnik edukacji jest pełen podziwu. On ma 55 lat ja 32. Czyli można zapracować na szacunek. Głowę nosić na właściwym poziomie, słuchać pracowników (oni mają najwiekszą wiedzę). A przy tym być upierdliwym, dokładnym czasami czepialskim – taka nasza praca.[/QUOTE]

No zapracowales naruszajac swoja niezaleznosc.W mojej opinii jest to wlasnie kierunek, w ktorym nie powinno sie podazac, bo szacunek nie oznacza, ze kazdy ma Cie lubic i z kazdym musisz dobrze zyc niezaleznie od kosztow.