czwartek, 13 maja, 2021

Odpowiedz na: Czy ktoś wie jak zdać taki egzamin?? Od czego zacząć naukę?

Home Forum Egzaminy egzaminy Czy ktoś wie jak zdać taki egzamin?? Od czego zacząć naukę? Odpowiedz na: Czy ktoś wie jak zdać taki egzamin?? Od czego zacząć naukę?

#75
doda202
Uczestnik

Witam!!
Przyznaję że zdanie egzaminu nie jest łatwe. Materiał jest ogromny i moim zdaniem nie do opanowania w 100%. Jeśli o mnie chodzi to przygotowując się do części pisemnej korzystałam z "podstawowych" przepisów tj. o finansach publicznych, ustawa o rachunkowości, prawo zamówień publicznych, kodeks postępowania administracyjnego. Do tego wszystkie materiały dotyczące audytu. Moim zdaniem to jest punkt wyjścia do nauki. Jeśli chodzi o egzamin ustny to bazowałam na doświadczeniach osób które już do niego podchodziły i na ogólnie dostępnych materiałach dotyczących audytu. Jeśłi chodzi o zadanie do rozwiązania to nie mam żadnego sposobu na przygotowanie sie do niego. Można jedynie przerobić to co juz było, bo często pojawiają sie zmienione wersje tego samego zadania. Podobnie jest z testami.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany materiałami czy testami z jakich ja korzystałam podczas nauki to prosze o kontakt. Coś jeszcze mi zostało… 😉

Pozdrawiam i życze powodzenia wszystkim zdającym!!!!