czwartek, 18 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Proszę o pomoc mam kłopoty ze standardami

Home Forum Wzajemna pomoc merytoryczna Wzajemna pomoc merytoryczna Proszę o pomoc mam kłopoty ze standardami Odpowiedz na: Proszę o pomoc mam kłopoty ze standardami

#7577
gosca
Uczestnik

Wątpliwości mam właśnie odnośnie Międzynarodowych Standardów Profesjonalnej Praktyki Audytu Wewnętrznego nie mogę w nich znaleść odpowiednika dla starych standardów prowadzenia audytu. Dostałam informacje że ponoć standardy prowadzenia audytu w obowiązujących standardach – to Standardy Działania, ale mam wątpliwości. Dziękuje za informacje odnośnie gdzie mogę znaleść informacje odnośnie standardów ale wszystko przejrzałam łącznie z literaturą dostępną na ten temat, jednakże nie żadna z tych informacji nie odpowiedziała na moje ptanie czy standardy prowadzenia audytu -to Standardy Działania. Jeżeli tak to które mogę zaliczyć do standardów prowadzenia audytu (samych Standardów Działania jest 22 opisujących charakter działań audytu, nie wliczam tu oczywiście Standardów Działania określających kryteria jakościowe służące ich ocenie). Nieobowiązujących standardów było 4 -odnoszących się do prowadzenia audytu.