wtorek, 18 maja, 2021

Odpowiedz na: ustawa o fin. publ.

Home Forum Sektory Samorządy ustawa o fin. publ. Odpowiedz na: ustawa o fin. publ.

monikaprawnik
Uczestnik

Cześć, ania.1 ! Oczywiście chętnie będę współpracować przygotowując sie do egzaminu, ale czy naprawdę sądzisz, że te egzaminy będą się nadal odbywać w przyszłym roku?! Raczej na to nie wygląda, chyba, że masz na myśli jakiś inny egzamin – nie ten w MF ? Ja nie mogę przystąpić do egz. międzynarodowego bo nie mam wymaganego stażu pracy w zawodzie audytora. No i umarł w butach!! 🙁 A może byśmy jakoś zaprotestowali wspólnie przeciwko odwołaniu zapowiadanego od roku egzaminu ?! Na początku w MF uspokajali nas, że egzamin się odbędzie, tylko że w przyszłym roku – no to mówiliśmy „ok”. Jednakże po przeczytaniu uzasadnienia do omawianej szeroko autopoprawki pozbawieni zostaliśmy złudzeń: zyta nie zamierza powoływać nowej komisji ! Czy wobec tego nie powinniśmy żądać doraźnego przywrócenia kadencji komisji dotychczasowej, w celu jednorazowego zorganizowania egzaminu dla wszystkich, którzy przysłali dokumenty na egz, w listopadzie? Co o tym sądzicie ?