piątek, 29 marca, 2024

Odpowiedz na: Do niedoszłych audytorów

Home Forum Egzaminy egzaminy Do niedoszłych audytorów Odpowiedz na: Do niedoszłych audytorów

#7999
monikaprawnik
Uczestnik

Proponuję takie rozwiązanie: ja spróbuję napisać takie pismo, po czym zamieszczę je na forum, gwoli konsultacji. Wy natomiast postarajcie się powiadomić o naszej „akcji” jak największą ilość niedoszłych audytorów. Kiedy tekst zostanie już skonsultowany i zaakceptowany przez Ogół, każdy go wydrukuje, podpisze i wyśle listem poleconym do MF.
Nie wiem jednak, co z terminem. Myślę, że najbezpieczniej będzie, jeżeli wszyscy wyślą pismo najpóźniej 28 listopada. Jeżeli bowiem miałoby być ono potraktowane jako wniosek o ponowne rozpoznanie sprawy, to musi zostać nadane najpóźniej 14 dni od daty zawiadomienia stron (czyli licząc od 14 listopada, kiedy to dowiedzieliśmy się o odwołaniu egzaminu). Trudno wprawdzie nazwać taki komunikat „zawiadomieniem stron” – bo przecież nie zostaliśmy powiadomieni na piśmie (jak wymaga rozporządzenie) i niczego nie podpisywaliśmy. No ale, jak już wspominałam, myślę, że tak by było najbezpieczniej (żeby nie mogli się niczego doczepić odnośnie terminu). Co Wy na to ?