piątek, 16 kwietnia, 2021

Odpowiedz na: Kolejna autopoprawka do ustawy o finansach pulicznych z 29 listopada 2006

Home Forum MF i GIAW MF i GIAW Kolejna autopoprawka do ustawy o finansach pulicznych z 29 listopada 2006 Odpowiedz na: Kolejna autopoprawka do ustawy o finansach pulicznych z 29 listopada 2006

jadtra
Uczestnik

Czy audytorom wewnętrznym tylko ze zdanym egazminem MF przysługują darmowe leki uspakajające 👿 Jak wam się podoba „dopiska”, że możemy być audytorami tam gdzie jesteśmy , ale przy zmianie pracy okazuje się że jesteśmu niewykwalifikowani: 😆 😆
Mam propozycję: może te dwie strony co się kłócą o audyt ( kwalifikacje) niech się ujawnią a my spróbujemy im merytorycznie wyjaśnić nasze stanowisko. Może to ich zainteresuje. Przecież cały czas są ruchy tzw. przysłowiowe o nas bez nas Zawsze wydawało mi się, że oracowanie ustawy lub zmian odbywa się przez ludzi naprawde przygotowanych merytorycznie i z argumentami. Takie tarcia jakie skutkują ENTĄ ❗ popraką do ustawy o fp i przy tym błędy, niespójności ……. (aż strach pomyśleć że może to czytać obcy wywiad 😳 ) – ja bym te osoby odsunęła od przygotowania poprawki do ustawy bo kompromitują władzę ustawodawczą i wierzę że niedługo zajmiemy ich miejsca, bo oni po prosu nie są przygotowanie do tworzenia ustaw, a mają uwagi do naszych kwalifikacji