wtorek, 19 stycznia, 2021

Odpowiedz na: Rzeczowy wykaz akt dot. UE

Home Forum Fundusze unijne Fundusze unijne Rzeczowy wykaz akt dot. UE Odpowiedz na: Rzeczowy wykaz akt dot. UE

jadtra
Uczestnik

Ja w Urzędzie audyt przeprowadzałam kilka miesięcy temu , a teraz też mam audyt środków UE – pozyskiwanie środków unijnaych . Wg listy wykażę jakie wnioski złożono, co uzyskano, dlaczego kwoty przyznane były niższe , jaka była punktacja i które miejsce przyznano , dlaczego wniosek odpadł itd. . Przeglądając dokumentacje zwrócę uwagę na zapisy na teczkach akt dot. archiwizacji i co dalej ❓ ❓ Nie poczyniono żadnych działąń w tym zakresie tj. nie mam (bo się przed audytem pytałam) żadnego dokumentu, który by potwierdził rozpoczęcie działań w kierunku archiwizacji. zakończonych projektów. Czy prawidłowym będzie napisać pismo do naczelnika z zapytaniem dlaczego dokumentacja nie ma oznakowań dot. archiwizacji. U nas obowiązuje instrukcja kancelaryjna dla organów powiatu. W związku z tym czy powinnam poza audytem powiadomić kierownika – Zarząd Powiatu czy tylko Starostę , że nie zastosowano się do zalecen poprzwedniego audyti ❓ Mam nowe władze i martwię się , a z drugiej strony mam przecież wskazywać te miejsca w systemie, które niestety nie działają . Jak z tego delikatnie wybrnąć ❓ Audyt kończę za 2 tygodnie.