sobota, 20 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Co z ta autopoprawką?

Home Forum MF i GIAW MF i GIAW Co z ta autopoprawką? Odpowiedz na: Co z ta autopoprawką?

#8769
cps
Uczestnik

A ja czekam na stenogram z posiedzenia Komisji sejmowej.Wtedy uzyskamy pewnośc,że w tekście autopoprawki z 24 XI już po posiedzeniu rządu 29 wpisano linie o których mowa w wersjach z 29 ( 30).Co oznaczać może ,że rząd 29 XI przyjmował inną wersje autoprawki niż skierował do Sejmu. Co oznacza, że zmiana wersji z 24 XI( którą przyjął rząd) nawet jeśli w protokole z posiedzenia rządu będzie wzmianka ,że w czasie posiedzenia rządu uzupełniono zapis o linie ( np pewien jestem p 1a) ble ble to do takiej zmiany powinna byc jeszcze załączona opinia Centrum Legislacyjnego Rządu dot tej zmiany lub całego z m i e n i o n e g o w ten sposób tekstu autopoprawki. Czekam też na opinię Biura Prawnego Sejmu do zgłoszonego przez rząd tekstu autoprawki wniesionej do Sejmu 5XII( jeszcze go nie ma a te co są dotycza projektu ustawy bez autoprawki).Oczywiście za cienki jestem w niuansach procedur sejmowo-rządowych – ale naprawdę z daleka wyglada to na „oraz czasopisma” w wersji klinicznej.Jeśłi się myle to sorry za zamieszanie.i Odszczekam