sobota, 20 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Egzamin CGAP

Home Forum Egzaminy egzaminy Egzamin CGAP Odpowiedz na: Egzamin CGAP

#9342
kaczor
Uczestnik

[QUOTE BY= kacha] Bez urazy. Jeśli zdałeś egzamin MF, to na co on Ci sie teraz przyda i co potwierdza. CHYBA NIEWIELE 🙄 [/QUOTE]
Zdałem chociaż nie musiałem, bo pracuje w kontroli wewnętrznej. I zdam też CIA, dlatego, że chcę , nie dlatego, że muszę:smile: A co do tego czy mi się przyda, to nie do końca rozumiem sens Twojej wypowiedzi, prawda jest taka, że Ci co zdali egzamin są w dośc dobrej sytuacji, bo dostęp do zawodu został praktycznie zamknięty, i nie sądzę, żeby biegli rewidenci lub kontrolerzy NIK rzucali się do pracy w audycie przy obecnych pensjach na tym stanowisku. Jak myslisz dlaczego audytorzy i SAW przestali protestować tak gwałtownie, kiedy ustalony został ostateczny tekst zmian?Audyt nadal musi być prowadzony w wielu jednostkach a na rynku co roku nie będzie już kilkuset nowych audytorów po egzaminach:smile: Jeżeli masz faktyczne umiejętności i jesteś przydatna to pracodawca sam będzie chciał Cię zatrzymać w firmie (nawet w jsfp) jeżeli nie jesteś przydatny/a to żaden papier nie pomoże.