wtorek, 1 grudnia, 2020

Odpowiedz na: Wypowiedzi na forum

Home Forum Wzajemna pomoc merytoryczna Wzajemna pomoc merytoryczna Wypowiedzi na forum Odpowiedz na: Wypowiedzi na forum

gapa
Uczestnik

Ja również chciałbym obiema rękami poprzeć wszystkich przedmówców i Admina w szczególności.
Dla porządku:
1. Każdy może zadać trywialne pytanie, albo zwyczajnie palnąć głupotę. Mnie zdarzyło się to także na tym forum kilka razy (w odpowiedziach do egzaminu). Jednak grzecznie podziękowałem za zwrócenie uwagi na błąd i nie latałem mailem na skargę do Admina.
2. Ciekaw jestem ile lat temu po raz pierwszy Szanowny Admin spotkał się z „zasadą nieoznaczoności toneru i licencji w klasyfikacji wyrobów i usług oraz jej konsekwencjami dla teorii amortyzacji” i co sądzi o nierozstrzygalności tego problemu. Mnie np. przeraża wizja, że przy moim łożu śmierci dyskutować o tym będzie mój wnuk z wnuczką mojej księgowej.
3. Wydaje mi się rzeczą oczywistą prawo kwestionowania przez innych użytkowników forum ( i nie tylko) mojego poziomu merytorycznego oraz sensowności tematów, które podejmuję. Ciągle tego doświadczam i wychodzi mi to na zdrowie. Odmawianie tego prawa innym jest według mnie osobliwością i jak obserwuję przywilejem szczególnie pożądanym przez Jaśnie Panujących Urzędników.
4. Niniejszym upoważniam Czcigodnego Admina do podania na dowolne życzenie ( z wyjątkiem Urzędników Urzędu i Izby Skarbowej) posiadanych przez Niego moich danych osobowych oraz fotografii (także w pozach kompromitujących)
5. Proponuję rozważyć umieszczenie w regulaminie Forum punktu zabraniającego publikowania opinii niewygodnych, nieprzyjemnych i niezgodnych z zasadą czołobitności wobec Audytu Wewnętrznego i podważających kierowniczą rolę Audytorów Po Egzaminie Ministerialnym. Posty takie usuwać, wysyłających je eliminować.
6. Szczerze mówiąc bałem się trochę posądzenia o megalomanię podpierając się Chomskim. Na Kopernika nigdy bym się nie odważył.
7. A może by tak mniej zadęcia…? Ostatnio ziało nudą.