czwartek, 25 lutego, 2021

Odpowiedz na: zwrot dotacji przez organizacje pozarząd. jst

Home Forum Sektory Samorządy zwrot dotacji przez organizacje pozarząd. jst Odpowiedz na: zwrot dotacji przez organizacje pozarząd. jst

#9554
meg
Uczestnik

[QUOTE BY= szymonek123] jeszcze raz sprawa dotacji udzielonej przez jst na zadanie

czy w przypadku gdy Zleceniobiorca nie wykorzysta dotacji w całości, naliczamy odsetki od daty wpł.dotacji na konto Zleceniobiorcy?

mam zapis w umowie która jest wzorem do ustawy
„Środki finansowe nie wykorzystane do tego terminy (14 dni od term.końcowego wykonania zadania) Zleceniobiorca jest zobowiązany zwrócić wraz z odsetkami w term. 14 dni od dnia wskazanego (14 dni od term.końcowego wyk. zadania).”

Czy jest jeszcze jakiś zapis który mówi wprost o konieczności nal.odsetek od dnia wpł.dotacji?[/QUOTE]

Sądzę , że do Twojego pytania odnosi sie art.176 ustawy o finansach publicznych.

Pozdrawiam 😀