czwartek, 25 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: szkolenia dla kierowników jsfp

Home Forum MF i GIAW MF i GIAW szkolenia dla kierowników jsfp Odpowiedz na: szkolenia dla kierowników jsfp

#964
stoneczka0310
Uczestnik

Cześć!
Pomysł szkolenia kierowników jest dobry.Mam na myśli założenia projektu. Całą sprawę determinuje spełnienie tylko jednego warunku: kierownik musi dotrzeć na takie szkolenie. Nie może myć realizowana praktyka wysyłania w zastępstwie audytora. Wiem, że znakomita większość AW z którymi miałam okazję na ten temat rozmawiać dostała od kierownika właśnie taką propozycję.
Jednak kierownik, który zdobędzie się na ten krok (w ich pojęciu czasami karkołomny), pojedzie na szkolenie i otrzyma określoną dawkę informacji nie będzie traktował AW jak wroga nr 1 tylko jak osobę (osoby), która może dla niego zrobić kawał dobrej roboty. Takie podejście to i tak krok milowy (niektórzy AW mają nadzieję, że zostaną wreszcie traktowani jak partnerzy).
Mój szef był na spotkaniu z GIAWem i zmiana w podejściu do pewnych spraw jest zauważalna (żeby nie powiedzieć radykalna).
Wiem, że nie jest to proste (Szefowi nie powinno się odmawiać :smile:), ale nie dajcie się wpasować w to szkolenie, bo adresatem nie są AW.
miłego dnia,