piątek, 19 kwietnia, 2024

5% kontrola, znika?

Home Forum Sektory Samorządy 5% kontrola, znika?

Oglądasz 6 wpisów - 16 z 21 (wszystkich: 21)
  • Autor
    Wpisy
  • #9853
    pawels
    Uczestnik

    Wracam do dyskusji.
    Chodziło mi o uogólnianie. To tak jakbym ja powiedział, że wszyscy co pracowali przed 90 rokiem to komunistyczne betony nie potrafiące normalnie działać w nowym systemie. A to nie prawda.
    Pozdrawiam i więcej życzliwości dla innych.

    #9855
    nickkita
    Uczestnik

    Nie uważam że byłam nieżyczliwa w stosunku do młodych audytorów, chyba każdy wie że doświadczenie zdobywa się latami i to nie dotyczy tylko tego zawodu ale każdego innego – młodzież gubi się na początku w zwykłych administracyjnych czynnościach zanim wszystko opanuje.

    #9858
    groszek
    Uczestnik

    Włączę może się do dyskusji, gdyż musze stwierdzić, że czasem rutyna w jaka popadają osoby pracujące dłuższy czas na danym stanowisku też nie wychodzi na dobre dla pracodawcy i to niezależnie od stażu pracy.
    Nie skreślałabym również młodych niedoświadczonych, bo czasem mogą spojrzeć na coś z innej strony. Ponadto najwięcej wynalazków i rewolucyjnych teorii naukowych, które się potem potwierdziły wymyślili ludzi młodzi.
    Choć musze powiedzieć, że na stanowisku, czy to audytora, czy też kontrolera na pewno przydatne jest doświadczenie życiowe, którego często brakuje osobą młodym, bo przecież chodzi o to, aby pokazać błędy, sposób ich naprawy a jednocześnie nikogo nie obrazić – a to już jest sztuką, ktorą uczymy sie przez całe życie.

    Pozdrawiam wszystkich

    #9860
    meg
    Uczestnik

    [QUOTE BY= Nickkita] Nie uważam że byłam nieżyczliwa w stosunku do młodych audytorów, chyba każdy wie że doświadczenie zdobywa się latami i to nie dotyczy tylko tego zawodu ale każdego innego – młodzież gubi się na początku w zwykłych administracyjnych czynnościach zanim wszystko opanuje. [/QUOTE]

    Równiez uważam, że doświadczenie zdobywa sie latami we wszystkich zawodach, jednak nie można generlizować, ze młodzież gubi sie na początku w zwykłych administracyjnych czynnościach, zanim wszystko opanuje. Ja uważam , że młodzież teraz o wiele szybciej przyswaja wiedzę i „łapie” wszystkie nowości niż Ci „doświadczeni” kiedy byli młodzieżą. Ponadto sytuacja na rynku pracy ich zmusza do tego, aby ciągle się doskonalić.

    pozdrawiam 😀

    #9863
    nickkita
    Uczestnik

    no to widocznie tylko do nas przychodzą takie mało „łapiące” osoby (koniec dyskusji na ten temat)

    #9868
    tk
    Uczestnik

    Witam,
    może troszeczkę zawiodły procedury związane z systemem zatrudniania?
    Pozdrawiam.

Oglądasz 6 wpisów - 16 z 21 (wszystkich: 21)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.