sobota, 19 września, 2020

A JA ZAMIERZAM PODCHODZIC INACZEJ

Home Forum MF i GIAW MF i GIAW A JA ZAMIERZAM PODCHODZIC INACZEJ

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
    audytoriusz
    Uczestnik

Witam wszystkich

Zastanawiam się nad tym wszystkim i czytam Wasze posty i myślę sobie: ludzie, przecież nikt się nas nie pytał przy tworzeniu projektu autopoprawki co będzie dobre, więc nie ma się co łudzić, że ktokolwiek zapyta lub weźmie pod uwagę to czy nam się to podoba czy nie.

Nie traćmy energii płacząc nad rozlewającym się właśnie mlekiem. To już nie od nas zależy. Ktoś nam tę pracę dał i ktoś ma prawo (chociaż i mnie się to strasznie nie podoba) tę pracę odebrać.

Ludzie!!! szkoda czasu!!! Wykorzystajmy to, że wiemy o tym zanim to weszło w życie. Pomyślmy wreszcie o sobie. Pomyślmy jak nie stracić tego czasu, który nam został. Pomyślmy w jakich działach możemy znaleźć prace. Zastanówmy się czy w naszych jednostkach są jakies wakaty np. w księgowości, zamówieniach publ. czy innych komórkach i zróbmy pierwsi ten krok aby to przejście było dla nas łagodne.

Pomyślmy wreszcie o sobie. I zanim się zorientują wykorzystajmy możliwości sponsorskie naszych pracodawców. Wybierzmy się na szkolenia CIA, SOX, zamówienia, fundusze, próbkowania, finanse, cokolwiek, wszystko może nam się niedługo przydać a na pewno papieru ze szkolenia i nabytej wiedzy nikt nam nie odbierze.

Ja w każdym razie tak własnie zamierzam zrobić. Nie wiem ile szkoleń uda mi się wyciągnąć ale będę się starać.

A może macie jeszcze jakieś pomysły?

Pozdrawiam
    audytoriusz

dzanaliz
    Uczestnik

wydaje mi sie ze sporo osob tak wlasnie mysli – dzialania z jednej strony, bo sprobowac cos obronic zawsze trzeba, ale trzeba tez zadbac o siebie….

berta
    Uczestnik

W kwestii szkoleń: właśnie czytam, że E&Y organizują w maju 2007 szkolenie przygotowujące do zawodu audytora wewnętrznego w sektorze publicznym! Za 2 800! 😆 Czy są chętni?

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.