sobota, 15 maja, 2021

Agencja rozwoju regionalnego- wazne!!

Home Forum Wzajemna pomoc merytoryczna Wzajemna pomoc merytoryczna Agencja rozwoju regionalnego- wazne!!

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy
  • #4013
    makao9
    Uczestnik

    czy w takiej agencji musi byc zatrudniony audytor wewnetrzny?
    Czy audyt wew. moze przeprowadzic audytor zatrudniony na umowe zlecenie.? Prosze o komentarz.

    #4015
    nata
    Uczestnik

    Cześć

    w sprawie zatrudnienia audytora na umowę zlecenie wypowiada się MF – cytuję

    „Czy audytor wewnętrzny w jednostce sektora finansów publicznych może być zatrudniony na umowę zlecenie?

    Zgodnie z art. 51 ust. 1 ustawy z dnia 30 czerwca 2005 r. o finansach publicznych (Dz.U. Nr 249, poz.2104) audyt wewnętrzny w jednostce sektora finansów publicznych prowadzi audytor wewnętrzny zatrudniony w tej jednostce. Zatrudnienie, o którym mowa w ww. przepisie oznacza zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w rozumieniu kodeksu pracy, nie zaś na podstawie umowy cywilnoprawnej np. umowy zlecenia, umowy o dzieło”

    niestety nie wiem czy Agencja rozwoju regionalnego – jest jednostką sektora finansów publicznych ? -w ustaleniu na pewno pomocny będzie art. 4 ustawy o finansach publicznych
    pozdrawiam

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.