czwartek, 28 marca, 2024

aktualizacja po egzaminie 7 lutego2006r

Home Forum Egzaminy egzaminy aktualizacja po egzaminie 7 lutego2006r

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #3599
    dordi
    Uczestnik

    Dlaczego na stronach MF nie ma zaktualizowanych pytan testowych??(ostatnie zmiany byly po listopadowym egzaminie? czy to oznacza,ze nie dodali nowych pytan?? 😀 czy ktos wie?

    #3602
    dzanaliz
    Uczestnik

    a tez sie chcialam o to zapytac….

    #3607
    chwilka
    Uczestnik

    W ka zdym rz edzie było co najmniej 25 nowych pytań, wi ekszo sc z ustawy o finansach publicznych oraz z makroekonomii

    #3610
    dordi
    Uczestnik

    chwilka skad mam wziac te nowe pytania??? 😯 😯 a moze masz jakies opracoweania-prosze przeslij przez administartora mozesz chyba wziac moj adres mailowy.
    Ciezxkie te pytania? takie „zakrecajace”czy oczywiste raczej i pozmieniane ze starych pod nowa ustawe?a te z makro?? 🙄
    Balagam o odpowiedz!

    #3612
    dzanaliz
    Uczestnik

    a skad makro??? chyba z finansow publicznych? przydaloby sie zdobyc te pytania – jestem za!!! byle tylko znowu admin nie wpadl na pomysl, przyslania cos w zamian….jeszcze troche potrwa zanim cos sama opracuje…

    #3614
    emilian
    Uczestnik

    MF nie jest pośpiechliwe, ale zapewne przed 25 kwietnia zdążą opublikować aktualiizację 😉

    #3616
    dordi
    Uczestnik

    No sama juz nie wiem-bo zadania jakoś MF zdzylo opublikowac wczesniej…
    A pozostaje jeszcze kwestia odpowiedzi na te pytania,bo nie zawsze jestem pewna ktora jest wlasciwa i nie bardzo mam z kim sprawdzic 🙁 A te w dziale audytu net sa czesto bardzo rozne i juz sama nie mam pewnosci jak ma byc… 🙁

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.