wtorek, 23 kwietnia, 2024

ankieta MF

Home Forum Sektory Samorządy ankieta MF

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 23)
  • Autor
    Wpisy
  • #15059
    romb
    Uczestnik

    Witam,
    Ciekaw jestem, czy również otrzymaliście do wypełnienia ankietę dotyczącą funkcjonowania aw w sektorze samorzadowym i czy zamierzacie ją wypełniać? Zastanawiam sie nad tym.Proponuję przyjecie jednolitego stanowiska w tej sprawie.

    #15060
    wika
    Uczestnik

    Witaj!
    Ja również otrzymałam drogą e-mailową, jest też ankieta na stronie MF,
    pozdrawiam

    #15061
    pawels
    Uczestnik

    No to jest odpowiedź na to co zostało opisane na forum w temacie zmiana ustawy. Możemy się popisać hm. Ja ze swojej strony postaram sie przesłać jakieś obszerniejsze stanowisko. Tylko czy ktoś to przeczyta – a tam. Do dzieła.

    #15062
    scypion
    Uczestnik

    Pismo przewodnie i załączona ankieta:
    http://www.mf.gov.pl/dokument.php?const=7&dzial=677&id=126801

    Pan Daniluk prosi o sugestie? Wspaniale – całkiem sporo napłynęło ich do MF w czasie listopad-grudzień 2006.
    Sznowne koleżanki i koledzy – a to Forum to nie jedna wielka sugestia? I opinie z pierwszej ręki na temat rzeczywistości audytu wewnętrznego w Polsce?

    A ankieta ma na celu zebranie informacji. Nie jest to ustosunkowanie się do propozycji zmian, jakie w ciągu ostatnich dni dyskutowaliśmy – „podyplomowych audytorów wewnętrznych”.
    Ciekawy jestem co za pomocą tychże pytań MF chce ustalić odnośnie audytu wewnętrznego w samorządzie terytorialnym.

    #15063
    anetka
    Uczestnik

    ano własnie proszę bardzo i już wysyłają ankietki, bo chcą wprowadzić zmiany do ustawki
    a więc propozycja: napiszmy co myślimuy o owych zmianach 😀
    co wy na to ?

    #15070
    monka
    Uczestnik

    ankieta jest skierowana do kierowników jednostek – mój milczy, czy u was też tak jest i czy sami wypełniacie ❓

    #15071
    meg
    Uczestnik

    Mója skierował do mnie od razu. No i wypelniam 😀

    #15075
    monka
    Uczestnik

    a co ja mam zrobić, sama wypełnić ❗ :mrgreen:

    #15076
    meg
    Uczestnik

    Ja bym wypełniała, zresztą juz zaczęłam, zanim dostałam to od szefa, do mnie wcześniej na maila przysłali. Możesz też poinformowac szefa , że wypełniasz i zapytać go czy dostał?. Ale podpisu szefa , to chyba nie wymagają w tej ankiecie?

    #15077
    meg
    Uczestnik

    Ja bym wypełniała, zresztą juz zaczęłam, zanim dostałam to od szefa, do mnie wcześniej na maila przysłali. Możesz też poinformowac szefa , że wypełniasz i zapytać go czy dostał?. Ale podpisu szefa , to chyba nie wymagają w tej ankiecie?

    #15078
    monka
    Uczestnik

    ok, sama wypełnię, a szefa poinformuję, dzięki za podpowiedź i pozdrawiam 😆

    #15079
    adfaj
    Uczestnik

    Ja już wypełniłam. Nie dawałam do podposu, bo jest tam przecież rubryka: Dane osoby wypełniające ankietę.

    Pozdrawiam

    #15080
    adfaj
    Uczestnik

    No i oczywiście brak miejsca na podpis kierownika 😀

    #15107
    fwozniak
    Uczestnik

    Wynagrodzenie audytora powinno być refinansowane przez MinFin. Wówczas będzie niezależny. 💡 Co Wy na taką sugestię w ankiecie?

    #15109
    scypion
    Uczestnik

    A może nawet zatrudniony przez MF lub Kancelarie Premiera? I delegowany do jednostki?

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 23)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.