piątek, 12 sierpnia, 2022

APEL!!!Bądźmy solidarni,Walczmy..

Home Forum Egzaminy egzaminy APEL!!!Bądźmy solidarni,Walczmy..

Oglądasz 7 wpisów - 16 z 22 (wszystkich: 22)
  • Autor
    Wpisy
    galis
    Uczestnik

myśel że bardziej saw powinno sie tym zainteresowac, bo tak mi sie wydaje że dla IIA to te zapisy w autopoprawce nie są takie złe z uwagi na fakt, iż więcej osób bedzie przystępować do ich egzaminów.

heronom
    Uczestnik

Należy pamiętaż iż żeby uzyskać CIA, tzn. po zdaniu ostatniego egzaminu należy mieć 2 lata stażu w audycie. Co oczywiście dla osób którzy dopiero chcą zostać audytorami nie jest możliwe do wykonania. Inaczej jest w przypadku osób które już pracują na stanowisku audytora..

monka
    Uczestnik

Nasze egzaminy obejmują bardzo szerokie wiadomości z różnych dziedzin i to czego brakuje w innych egazaminach (np. elementy audytu) powinno być obowiązkowe na egzaminach dla osób, które nie mają tego egzaminu. Egzamin listopadowy powinien się odbyć i można było powołać nową lub też przedłużyć kadencją komisji na ten jeden egzamin. Odwołanie go było całkowicie bezprawne

ania1
    Uczestnik

Każdy zainteresowany egzaminem z pewnością podpisze się za obopólnym wystąpieniem – myslę że Monikiprawnik pomysł jest dobry. Tylko faktycznie pomóc może nam w tym SAW.
    Czy ktoś ma czas zająć się tym, żeby pociągnąć całą naszą grupę?
    Jestem z Wami, ale sprawy zawodowe wręcz uniemozliwiaja mi kontakt z forum do 15. Więc proszę o wyrozumiałość. Nie uchylam się od współpracy.
    Do Kasi: koszt certyfikatów i czas ich uzyskania są również dla mnie na dzień dzisiejszy nie do osiągnięcia. Analizuję jednak wszystkie mozliwości (kredytowo-inwestycyjne).
    ania

monikaprawnik
    Uczestnik

Ja chętnie się tym zajmę. Jakie macie pomysły?

dzanaliz
    Uczestnik

do moniki – na pewno na forum znajdize sie jakis czlonek SAW, moze nam podpowie do kogo sie zwrocic – a jak nie to na pewno jakies namiary sa na stronie.

monikaprawnik
    Uczestnik

Na stronie SAW jest adres do korespondencji i adres e-mailowy. Może by więc napisać jakieś pismo i wysłać na ten ich e-mail, nie wiem…

Oglądasz 7 wpisów - 16 z 22 (wszystkich: 22)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.