sobota, 16 stycznia, 2021

audyt inwestycji w jednostce budżetowej

Home Forum Pomysły pomysly audyt inwestycji w jednostce budżetowej

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #76
  jagoda
  Uczestnik

  proszę o pomoc i ewentualne podpowiedzi jezeli ktos już przeprowadzał taki audyt

  #84
  baziap
  Uczestnik

  zastanawiałąś sie możę już nad analizą opłacalności projektu inwestycyjnego (wskaĽniki). Chyba mam jakieś materiały n aten temat, można też poszukać w internecie

  #85
  jagoda
  Uczestnik

  nie chodzi mi opłacalnosć inwestycji i wyliczenie wskaĽników -inwestycja nie przynosi dochodu -chodzi mi o prawidłowośc rozliczeń ,księgowania itp..

  #95
  andre
  Uczestnik

  sprawdż jakie są dokumenty wymagane z inwestycją tz. protokoły odbioru, kto je zatwierdza i na jakich zasadach, umowa jakie formy odbioru przewiduje umowa, jakie zasady kosztorysowe przyjeto, kto weryfikuje kosztorys powykonawczy, czy wykonawce wybrano na podstawie ust. o zamówieniach publicznych, jakie przyjeto kryteria oceny zgłoszonych ofert,jak uregulowano sposób usunięcia Ľle wykonanych prac, jak uregulowano zasady gwarancji i rękojmi, co jest podstawą uruchomienia zapłaty za wykonane usługi, jakie kary przyjeto za nie dotrzymanie terminów, czy były zapisy w umowie premiujące obniżenie kosztów inwestycji i skrócenie czasu wykonania inwestycji. tymi kryteriami bym się kierowal dokonując aydytu wykonanej iwestycji.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.