piątek, 29 marca, 2024

audyt na zlecenie

Home Forum Sektory Samorządy audyt na zlecenie

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #12743
    k-asiek
    Uczestnik

    Mam pytanko do Was kochani związane z wykonaniem audytu na zlecenie (poza pracą). Jak rozwiązujecie problem wykonania dodatkowo na zlecenie innemu pomiotowi publicznemu audytu, mając etat w macierzystej jednostce? Czy uda się zrobić taki audyt poza godzinami pracy? proszę podpowiedzcie jak to zorganizować, bo mam dylemat a i perspektywę dorobienia sobie.

    #12744
    kules
    Uczestnik

    Ja brałem urlop. Poza godzinami pracy nie zrobisz całego audytu bo po godzinach w instytucji audytowanej nikogo nie ma.
    Można wziąć np. pół dnia urlopu, a drugiego dnia znów pół – jak się dogadasz bo formalnie to tak nie można.
    Ja wziąłem ostatnio kilka dni wolnego i robiłem kasę.

    #12752
    nickkita
    Uczestnik

    szczerze mówiąc dla mnie to bez sensu bo kiedy wy odpoczywacie? a czas poświęcony rodzinie? nie samą kasa człowiek żyje…

    #12762
    kules
    Uczestnik

    Masz całkowitą rację i dlatego ja nie biorę każdej roboty tylko ograniczam się do jednej na pół roku, inaczej wypstrykałbym się z urlopu, a przecież urlop jest dla rodziny a nie dla roboty.
    🙂

    #12766
    k-asiek
    Uczestnik

    tak myślałam, boję się tylko że mogę mieć za mało urlopu gdy audyt będzie w szerokim zakresie. Dzięki za odpowiedzi.

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.