czwartek, 25 kwietnia, 2024

audyt obiegu dokumentacji finansowo-księgowej

Home Forum Wzajemna pomoc merytoryczna Wzajemna pomoc merytoryczna audyt obiegu dokumentacji finansowo-księgowej

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #2859
    hermittt
    Uczestnik

    Witam Wszystkich!!!
    Mam wielką prośbę, jeśli ktoś posiada jakiekolwiek materiały dotyczące audytu obiegu dokumentacji finansowo-księgowej i chciałby się podzielic tym z biednym samotnym audytorem to bylbym dozgonnie wdzieczny. Audyt bedzie skupiony głównie na obiegu poleceń wyjazdu służbowego, obiegu faktur wpływających i jeśli zdąże to również faktur wypływających. Z góry dziekuje i prosze o pomoc – paw@audyt.net

    #2862
    lczarny
    Uczestnik

    Hermittt, zacznij od lektury obowiązujacej lektury obiegu dokumentów finansowo – ksiegowych jaki obowiązuje u ciebie w placówce. Sprawdź czy te procedury sa zgodne z obowiązujacym prawem, rozporzadzeniami, wewnetrznymi ustaleniami itd., nastepnie wyznacz sobie miejsca kontrolne i później sprawdź czy te kontrole sa faktycznie wykonywane.
    W zakładce materiały – chyba sa 2 KKW w zakresie obiegu dokumentów finansowo – ksiegowych.
    Powodzenia. J.C.

    #2863
    hermittt
    Uczestnik

    Iczarny dzieki za rade, ale do zakladki materialy nie mam dojscia bo nic jeszcze nie publikowalem.

    #2864
    lczarny
    Uczestnik

    Dasz swój adres e – mail?

    #2866
    PAW
    Opiekun forum

    [QUOTE BY= lczarny] Dasz swój adres e – mail?[/QUOTE]

    WItam!

    Lczarny, jeżeli chcesz coś podesłać to przeslij na paw@audyt.net.

    Opublikujemy w serwisie aby i inni mogli skorzystać. Jeżeli chcesz możemy przesłać materiały wyłącznie wskazanej przez Ciebie osobie.

    Pzdr
    (-) PAW

    #2874
    hermittt
    Uczestnik

    Aniu dziekuje bardzo za materialy 🙂 Dzis mialem narede otwierajaca i musze sie streszczac teraz z praca, materialy bardzo mi pomaga, jeszcze raz dziekuje.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.