czwartek, 28 marca, 2024

Audyt projektu w ramach ZPORR Priorytet 1

Home Forum Fundusze unijne Fundusze unijne Audyt projektu w ramach ZPORR Priorytet 1

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #2908
    Anonim
    Nieaktywny

    Jestem audytorew wew. w jst mam przeprowadzić audyt projektu finansowanego ze środków EFRR w ramach Priorytetu 1 ZPORR Działanie 1.5 Infrastruktura społeczeństwa informacyjnego. Jednostaka jet beneficjentem końcowym, wystąpi z wnioskiem o płatność po zakończeniu projektu. Czy ktoś z was przeprowadzał podobny audyt? Może ktoś podpowie mi jak do tego podejść?

    juri

    #2910
    simon
    Uczestnik

    Najpierw należy poczytać: rozporządzenie KE nr 1260/1999, 438/2001, 448/2004 oraz 1159/2000, a na deser ustawę o NPR i podręcznik kwalifikowalności kosztów w ZPORR + rozporządzenia wprowadzające ZPORR. Jeśli interesuje cie ciąg dalszy – daj znać 🙂 😎

    #2913
    Anonim
    Nieaktywny

    Simon dziękuję za podpowiedź, zabieram sie do czytania. Oczywiście interesuje mnie również ciąg dalszy.Pozdrawiam i życze miłego dnia

    #2916
    simon
    Uczestnik

    Jak już podkład teoretyczny zostanie opanowany to powinieneś dojść do tego, że zgodnie z rozp. 438 w audycie projektu na pewno trzeba będzie się zająć (mam na myśli zakres wymagany ww. rozporządzeniem):
    – przestrzeganiem kwalifikowalności,
    – prawidłowością księgowań,
    – potwierdzeniem, iż zamówione usługi i towary zostały faktycznie dostarczone,
    – przestrzeganiem zasad dot. raportowania oraz
    – przestrzeganiem zasad dot. promocji.

    czy jest w czymś jeszcze jakiś problem ?:smile: 😎

    #2917
    Anonim
    Nieaktywny

    Na chwilę obecną wszystko jasne. Jeszcze raz dziękuję Simon. 😀
    juri

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.