wtorek, 23 kwietnia, 2024

audyt w Gdańsku

Home Forum Egzaminy egzaminy audyt w Gdańsku

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy
  • #2654
    cecylia
    Uczestnik

    Czy ktoś z WAs może coś wie na temat studiów podyplomowych w Gdańsku na kierunku związanym z audytem. http://www.wsb.gda.pl. Czy to coś porzytecznego?? Jakie macie zdanie o tym? Można zdobyć tytuł audytora II stopnia. dziękuję za odpowiedzi.miłego dnia

    #2656
    adela
    Uczestnik

    Wejdź na stronę pikw, to się dowiesz, czy w Gdańsku są studia. Chyba tak. Czy to pożyteczne, to zależy jakie masz wykształcenie, co robisz. Jeżeli zdałaś egzamin, to napewno CI się nie przyda. Ja takie studia robiłem na etapie początkowym, kiedy audyt dopiero wchodził w obszar zainteresowania (jeszcze nie było egzaminów). Trochę mnie to ukierunkowało, chociaż tak jak w każdej szkole wiele zagadnień jest zbędnych.
    Pozdrawiam

    #3351
    rdjr
    Uczestnik

    Hey 😉

    Właśnie jestem na studiach podyplomowych w wsb w gdańsku – kierunek systemy audytorskie i praktyka audytu.
    Po pierwszym semstrze wrażenia są raczej mało ciekawe. Bardzo dużo teorii, mało zajęć praktycznych jak do tej pory. Często zdarza się że tematyka zajęć powtarzana jest przez kilku wykładowców – a więc jakośc wykładów pozostawia dużo do życzenia biorąc pod uwagę koszt studiów (ile razy można sluchać tego samego :/ ).
    Dużo zastrzeżeń mam do głównie do wykładowców, zdarza się że niekompetentnych – zajęcia z jednego przedmiotu np. prowadził kolega z roku 😯 (byliśmy razem na tych samych studiach, a więc nie sadzężeby mógł mieć większą wiedzę z przedmiotu co ja 😉 no.. ale ma się mamę profesor UG więc można być wykładowcą na wsb – sprawa jasna 😕 ). Generalnie kadra wykładowców z tego przedmiotu to jak deja vu UG Sopot 😉 nie licząc oczywiście przyjezdnych audytorów..
    Jak na razie studia nie warte ceny. Może to się jeszcze zmini, zobaczymy. Może już lepiej dopłacić trochę i udać sie na krótsze szkolenie, ale za to fachowe i intensywne – do Jastrzębiej Góry 😉

    #3352
    rdjr
    Uczestnik

    Hey 😉

    Właśnie jestem na studiach podyplomowych w wsb w gdańsku – kierunek systemy audytorskie i praktyka audytu.
    Po pierwszym semstrze wrażenia są raczej mało ciekawe. Bardzo dużo teorii, mało zajęć praktycznych jak do tej pory. Często zdarza się że tematyka zajęć powtarzana jest przez kilku wykładowców – a więc jakośc wykładów pozostawia dużo do życzenia biorąc pod uwagę koszt studiów (ile razy można sluchać tego samego :/ ).
    Dużo zastrzeżeń mam do głównie do wykładowców, zdarza się że niekompetentnych – zajęcia z jednego przedmiotu np. prowadził kolega z roku 😯 (byliśmy razem na tych samych studiach, a więc nie sadzężeby mógł mieć większą wiedzę z przedmiotu co ja 😉 no.. ale ma się mamę profesor UG więc można być wykładowcą na wsb – sprawa jasna 😕 ). Generalnie kadra wykładowców z tego przedmiotu to jak deja vu UG Sopot 😉 nie licząc oczywiście przyjezdnych audytorów..
    Jak na razie studia nie warte ceny. Może to się jeszcze zmini, zobaczymy. Może już lepiej dopłacić trochę i udać sie na krótsze szkolenie, ale za to fachowe i intensywne – do Jastrzębiej Góry 😉

    #3356
    dzanaliz
    Uczestnik

    ja jestem na audycie w godpodarce i administracji publicznej – zaczelam w sumie – w Sopocie na wsfr – na pewno mniej tu UG z WE i WZ:smile::smile::smile: nie mam jeszcze zdania co do jakosci – musze to zrobic, papier z II stopniem PIKW dostac a potem i tak egzamin. Ale zawsze to cos…w gdansku jest tez organizowany przez PTE kurs przygotowujacy do egzaimunu, ale na razie nie ma jeszcze informacji, kiedy njablizsza edycja – szczegoly na stronie PTE w gdansku. A jak sie mozna dowiedziec o tych szkoleniach w jastrzebiej gorze???? bo szukalam i nic…..

    #3357
    izmi
    Uczestnik

    witam:smile:
    o szkoleniach w Jastrzębiej Górze dowiesz się ze strony MF – to oni organizują 🙂
    jeżeli chodzi o kurs w PTE – osobiście polecam 🙂 prowadzi /a raczej prowadził, bo nie wiem jak to jest teraz/ go jeden z pierwszych /o ile nie pierwszy/ audytorów z Gdańska 🙂
    w każdym bądź razie – jeśli chcecie iść na jakieś szkolenie czy kurs przed egzaminem w MF radzę raczej te organizowane przez MF czy PTE… pierwsze trwa jakieś 2 tygodnie, drugie 2 miesiące

    pozdrowienia 😀

    #3377
    dzanaliz
    Uczestnik

    wlasnie sie dowiedzialam o kursie w PTE. Ale jestem ciekawa czy sie da zdac ezgamin uczac sie samodzielnie? wiem, ze trzeba duzo samozaparcia i czasu, ale przeciez szkolenie tylko ukierunkuje – reszte i tak samemu trzeba odwalic…moze jest ktos kto sam sie przygotowal i zdal??? coz…po prostu kurs jest dla mnie na dzis za drogi 😥

    #3378
    izmi
    Uczestnik

    oczywiście, że można się przygotować i zdać bez żadnych szkoleń 🙄 ale faktycznie: potrzeba do tego ogromnego samozaparcia i samodyscypliny 🙂
    jednak : dla chcącego … 😈
    w każdym bądź razie życzę powodzenia 🙂

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.