piątek, 29 marca, 2024

audyt w SP ZOZ

Home Forum Sektory Służba zdrowia audyt w SP ZOZ

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 169)
  • Autor
    Wpisy
  • #3060
    dzanaliz
    Uczestnik

    a ja mam takie pytanko – jako zupelna zielenina w dziedzinie audytu – w szpitalu tez:smile: bo audyt tam mnie dopada:smile: – otoz chcialabym to pytanie skierowac do osob z doswiadczeniem w prowadzeniu audytu w szpitalach – czy zdarzylo sie Wam zabrac za organizacje audytu nie posiadajac jeszcze uprawnien – zdanego egzaminu? nauka i egzamin dopiero przede mna…praca juz…..

    #3062
    szarob
    Uczestnik

    Witaj Kic, Roger i Wszyscy:smile:
    Chcę nawiązać do Waszych postów. Jeszcze w 2004 roku opracowaliśmy z kilkoma osobami (dziewczyny i tu Was wlaśnie gorąco pozdrawiam!!!) obszary ryzyka. Celem było stworzenie w miarę „uniwersalnych” obszarów w Szpitalach. Lista ta jest więc otwarta i dla jednych częsciowo zbędna,a dla innych może być za wąska. Ale sama idea była niezła. Materiały te przekażę na audyt.net jak tylko zorganizuję się z nowym komputerem. Wtedy też chciałem zorganizować spotkanie audytorów ze Szpitali. Nie wypaliło. Ale może teraz? Tak zaczynali celnicy i skarbowcy. Teraz mają wspólne obszary i te same (lub podobne) zadania. Pomyslcie o tym, proszę. Koszt takiego 3-dniowego szkolenia (spotkania) to ok. 250-300 zł. Łącze audytorskie pozdrowienia 🙂

    #3063
    kasik
    Uczestnik

    DO Rogera. Czy mógłbyś mi udostępnić opracowane obszary ryzyka dla szpitala? Liczę na Twoją pomoc, bo z tego co piszesz wynika, że masz już doświadczenie w audycie. Ja jeszcze nie, więc odezwij się. Kasik

    #3064
    kasik
    Uczestnik

    Cześć Puky. Ja jestem audytorem od października. Działam po omacku. Napisz mi co do tej pory robiłaś. Kasik

    #3065
    kasik
    Uczestnik

    Cześć Marta. Ja równiez jestem audytorem bez zdanego egzaminu. Jestem w trakcie studiów podyplomowych kończących się uzyskaniem certyfikatu II stopnia, ale to dopiero w czerwcu. 😥 Tak jak Ty działam metodą prób i błędów. Może spróbujemy coś zdziałać razem?

    #3066
    kasik
    Uczestnik

    Cześć Robert. Byłabym zainteresowana przygotowanymi przez Ciebie obszarami ryzyka oraz spotkaniem.

    #3067
    roger
    Uczestnik

    Cześć Kasik!
    Te obszary ryzyka zostały opracowane przez Roberta (szarob) i z tego co napisał wynika, że umieści je w sekcji „Materiały”. To dość duży plik X-cellowski i chyba nie ma innej drogi (no chyba, ze mailem)
    Ja ze swojej strony postaram się przesłać mój plan na ten rok.
    Wczoraj wysłałem maile do Agnieszki W. więc od niej możesz dostać mój adres (ten Admin jest straszny 😉 )!!!
    Pozdrowionka
    Roger

    #3070
    phobos
    Uczestnik

    Cześć!!
    To spotkanie to świetny pomysł. Ja jestem jak najbardziej za.

    #3071
    szarob
    Uczestnik

    Witajcie,
    Plik z obszarami przesłałem już na audyt.net. Co do spotkania panelowego (ładna nazwa, prawda? :smile:) cięszę się, że ktoś jest zainteresowany.
    Pozdrawiam wszystkich

    #3072
    szarob
    Uczestnik

    Materiał jest już zamieszczony

    #3075
    lukpi
    Uczestnik

    Witam wszystkich audytorów w ZOZ-ach. od listopada jestem audytorem w Szpitalu Klinicznym. na 2006 rok zaplanowałem trzy zadania: ocena gospodarki ZFŚS, zaopatrzenie Szpitala i audyt zamówień publicznych
    jutro umieszczę w materiałach opracowane przeze mnie obszary ryzyka i matrycę ryzyka dla mojego Szpitala

    #3077
    agnieszka-w
    Uczestnik

    Ja też uważam, ze takie spotkanie to bardzo dobry pomysł. Myslę, ze spora część z nas działa po omacku. Niestety,o zgrozo. Nie ma dla nas zadnych opracowań ksiazkowych, które brałyby pod uwagę specyfikę audytu w służbie zdrowia. Nikt też nas nie szkoli ztakich dość specyficznych dla nas zagadnień. Popieram ideę spotkania. Tylko aby miejsce było łatwe do dotarcia tam, no i koszty niezbyt wysokie,bo wiadomo, nie wszystkim moze firma zasponsorowac taki wyjazd, jak to ładnie nazwałeś spotkanie panelowe.

    #3078
    agnieszka-w
    Uczestnik

    Witaj lukpi,
    ja własnie robię audyt zaopatzrenia szpitala. Zaczynam go. Czy masz moze jakies sugestie i wskazówki czysto techniczne (co porównać, na co zwracać uwagę, itp.) co do tego zagadnienia? Czekam na info.

    Szarob, gdzie dokładnie zamieściłeś materiały???

    #3080
    roger
    Uczestnik

    Materiały Szaroba są w sekcji „Materiały”. Tam niestety trzeba mieć dostęp 🙁

    #3081
    admin
    Opiekun forum

    Ale wystarczy przyslac na adres materialy@audyt.net jakis swoj material do umieszczenia w sekcji Materialy i uzyskuje sie dostep do wszystkich materialow

    Pozdrawiam
    Admin

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 169)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.