czwartek, 19 maja, 2022

audyt w SP ZOZ

Home Forum Sektory Służba zdrowia audyt w SP ZOZ

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 169)
  • Autor
    Wpisy
    agnieszka-w
    Uczestnik

Słuchajcie, a co byście powiedzieli na to, żeby takie spotkanie zorganizować w ŁODZI? Mysle, ze to praktycznie samo centrum kraju, więc kazdy dojazd ma chyba dobry. Trzeba by było tylko poszukać jakiś w miarę tańich noclegów no i oczywista sprawa ustalic termin spotkania.

agnieszka-w
    Uczestnik

Widzę, ze maila szaroba admin tez usunął. Ech. Niestety zasadniczośc w tej kwestii widać jest nie do przeskoczenia.

szarob
    Uczestnik

Aga. I znowu dobry pomysł. Zostaniesz KO-wcem audytorów w Szpitalach 🙂 Rozmawiałem z Rogerem o tym i również padł pomysł „polskiego Menchesteru”.
    Dzięki za emilki i proszę o dalsze uzupełnianie danych. Potem roześlę uzupełnioną listę kontaktów.

agnieszka-w
    Uczestnik

Ok, to fajnie, ze pomysł się podoba. Tylko rzućcie termin a ja zacznę powolusiu szukać noclgów:smile:

admin
    Opiekun forum

Czy moge dolaczyc do komitetu organizacyjnego?

Admin

szarob
    Uczestnik

Wydaje mi się, że propozycja Admina jest nie do odrzucenia 🙂 Jego pomoc może okazać się niezastąpiona

agnieszka-w
    Uczestnik

Ok, tez tak myślę.

maksik
    Uczestnik

spotkanie audytorów zoz to świetny pomysł. Wszyscy działamy po omacku i „na nosa” dlatego jestem jak najbardziej za. Ja ostanio robiłam audyt informatyczny – w tym ochrona danych osobowych i dokumentacji medycznej. Jeśli ktoś jest zainteresowany, umieszczę na audyt.net. Maksik

agnieszka-w
    Uczestnik

Maksik, zamieszczaj oczywiście. A co do spotkania to Admin, jakie propozycje miałbyś dla nas?:smile:

dzanaliz
    Uczestnik

a czy ja tez moge? bo jestem zieloooooooooonaaaaaaa i wiem tyleko ciut wiecej co nic…

dzanaliz
    Uczestnik

do Kasik:smile::smile: dzieki za odpowiedz…ja tez postaram sie zalapac na studia podyplomowe konczace sie drugim stopniem, ale musze tez zdac ten egzamin panstwowy – podobno do konca roku:sad:

agnieszka-w
    Uczestnik

Myślę, ze pomysł pomocy admina jest ok. Wóczas nasze spotkanie nabierze oficjalnego charakteru i moze dzięki temu uda się niektórym z nas dostać finanse z firmy na taki wyjazd. Uważam, ze program naszego spotkania powinnismy ustalić sami, ponieważ własnie do nas jest ono skierowane, czyli pracowników Sp ZOZ-ów. Myślę, ze propozycje mógłby rzucić szarob, ponieważ wyczuwam, ze chyba ma najwiękse doświadczenie w aw. Wówczas na forum każdy będzie mógł dorzucić swoje pomysły do planu ramowego i wówczas stworzymy coś co nam wszystkim moze przynieść wiele korzyści. Program takiego spotkania to podstawa oczywiscie. Co o tym myślicie?

agnieszka-w
    Uczestnik

A tak „out of topic”. Jesteśmy najbardziej aktywnym forum spośród wszystkich nowo stworzonych:smile: Nie wiem, czy to dobrze czy źle…:wink:

marta
    Uczestnik

cześć!.
    Też pracuję – od października – w audycie w szpitalu (700 łóżek). Niedawno ?"zmordowałam" (bo nie jestem zadowolona) zaopatrzenie. Podobnie jak inni audytorzy, bez wskazówek, bez szkoleń. Dlatego jestem żywotnie zainteresowana szkoleniem dotyczącym szpitalnictwa. Jeżeli byłaby taka możliwość proszę o informacje.
    Pozdrawiam Marta

admin
    Opiekun forum

Agnieszko to bardzo dobrze

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 169)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.