piątek, 19 kwietnia, 2024

audyt w SP ZOZ

Home Forum Sektory Służba zdrowia audyt w SP ZOZ

Oglądasz 15 wpisów - 46 z 60 (wszystkich: 169)
  • Autor
    Wpisy
  • #3102
    dzanaliz
    Uczestnik

    Bardzo mie podoba ten pomysl:smile: choc raczej nie zabiore glosu w konktetnych sprawach:sad: ciesze sie bardzo, ze jest takie forum!!!! i ze moge sie czegosc dowiedziec, a Wyjazd panelowy – toz to marzenie……..

    #3104
    szarob
    Uczestnik

    Aga. Jak zawsze masz rację. Poza jednym. Przesadziłaś z tym doświadczeniem. Ale jakąś ramówkę się zrobi 🙂

    #3105
    agnieszka-w
    Uczestnik

    Martuś, jeśli masz kontakt mailowy z szaroobem lub Rogerem to podeślij mi za ich pośrednictwem wszelakie materiały i zamieść w swoim info jakie techniki stosowałaś przy tym audycie, co sprawdzałaś, ajkei dane porównywałaś, itp. Ja teraz też zaczynam audyt zaopatzrenia i nie wiem jak toprzeprowadzić. Koncepcja jest, gorzej z techniką:smile:

    #3107
    maksik
    Uczestnik

    Ja mam największy problem z audytem części „białej” szpitala, dlatego zaczęłam od księgowości – windykacja należności, informatyki, teraz kadry i płace ( zgodnie z planem na 2006r.)Potem apteka szpitalna. Nie wiedziałam jak rozgryźć proces leczenia ( oddziały, poradnie, zakłady). „Mój” szpital jest dość spory , duża diagnostyka i 17 oddziałów. dlatego wielkie dzięki dla Szaroba, że udostępnił obszary ryzyka. Myślę, że jeżeli każdy z nas na spotkanie zabierze ze sobą wszelkie stworzone przez siebie materiały , zrobi się z tego całkiem niezły „podręcznik audytu sp zoz”. Maksik

    #3109
    kasik
    Uczestnik

    Do dzanaliz:
    Ja będę miała ten certyfikat dopiero w czerwcu. A mam głupie pytanie: czy audytor w SP ZOZ musi miec koniecznie zdany egzamin? Szpitale nie są przecież wymienione w rozporządzeniu o przesyłaniu planów rocznych, co? ❓ 😯

    #3110
    kasik
    Uczestnik

    Maksik. Zamieszczaj wszelkie dane. Chyba wszyscy się ucieszą z przesyłanych przez ciebie informacji.

    #3111
    dzanaliz
    Uczestnik

    no wlasnie – mnie bylo glupio sie pytac – przejrzalam ustawe i rozporzadzenie – ale na tyle niedokladnie, ze wstyd bylo sie zapytac? czy audytor wszpitalu musi zdac egzamin? moj pracodawca uwaza ze tak?

    #3112
    phobos
    Uczestnik

    Moim skromnym zdaniem audytor powinien mieć zdany egzamim. Audytorem wewnętrznym zgodnie z ustawą jest osoba, która złożyła z wynikiem pozytywnym egzamin przd komisją. Osoba bez egzaminu może być co najwyżej pracownikiem audytu.

    #3113
    dzanaliz
    Uczestnik

    tez mi sie tak wydaje……..dlatego juz mysle o przygotowaniu sie do egzaminu:sad: niezaleznie od studiow podyplomowych

    #3114
    phobos
    Uczestnik

    Do dzanaliz – wszystko będzie dobrze, głowa do góry. Jak ja zdałem to i Tobie się też powiedzie

    #3115
    dzanaliz
    Uczestnik

    :smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile:
    dzieki za mile slowo
    :smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile:

    #3116
    phobos
    Uczestnik

    To było tylko stwierdzenie faktu, a nie coś z rodzaju „spadają dwaj himalaiści w przepaść i jeden mówi do drugiego – nie bój nic, wszystko się jakoś ułoży”
    Pozdrawiam
    Marcin

    #3117
    kasik
    Uczestnik

    Marcin.
    A do kiedy nalezy zdać egzamin państwowy? Ja myslę o tym, ale dopiero po podyplpmówce-może wrzesień, listopad.

    #3118
    phobos
    Uczestnik

    Witaj Kasik!!
    Nie mam pojęcia do kiedy należy zdać egzamin. Wydaję mi się, iż nie ma jakiejś granicznej daty. Egzamin mozna zdawać dopóki istnieje komisja i jakby to powiezdiał Owsiak ” i o jeden dzień dłużej”.
    Pozdrawiam

    #3119
    dzanaliz
    Uczestnik

    no jo……….to do tego stwierdzenia faktu:smile::smile::smile:
    ale i tak kazde mile slowo – mile widziane:smile::smile:
    Kasik – ja tez bym chciala na jesien! zobaczymy co z tego wyjdzie:smile:

Oglądasz 15 wpisów - 46 z 60 (wszystkich: 169)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.