czwartek, 25 kwietnia, 2024

audyt w SP ZOZ

Home Forum Sektory Służba zdrowia audyt w SP ZOZ

Oglądasz 15 wpisów - 91 z 105 (wszystkich: 169)
  • Autor
    Wpisy
  • #3174
    dorotab
    Uczestnik

    cd. sprawdziłam – można jeszcze zamówić wersję demo.

    #3176
    szarob
    Uczestnik

    Przepraszam Aga za wprowadzenie w błąd. Jeżeli to ten sam produkt, który testowałem kiedyś, to warto mu się teraz przynajmniej przyglądnąć.

    #3177
    agnieszka-w
    Uczestnik

    Pomyślę o tym szarob. Zycze miłego weekendu. A co byś powiedział na zmianę miejsca z Łodzi na Wrocław? Dojazd też dobry:smile:

    #3178
    agnieszka-w
    Uczestnik

    I miasto ładniejsze, i więcej rozrywek po absorbujących spotkaniach:wink:

    #3179
    szarob
    Uczestnik

    Czy mnie się zdaje, że dostrzegam tu maleńką nutkę egoizmu? 🙂 Z argumentami się zgadzam, ale co na to ludzie północy? hahaha

    #3180
    agnieszka-w
    Uczestnik

    Mają mozliwość oprotestować pomysła:smile: Mają czas do 18.01.06 r.:wink:

    #3181
    agnieszka-w
    Uczestnik

    To nie egoizm, to dbałość o mozliwośc załatwienia jak najlepszych noclegów i zapewnienia ciekawej rozrywki po godzinach szkoleń i dyskusji:smile: dla odprężenia

    #3183
    dzanaliz
    Uczestnik

    racja – wroclaw ladniejszy:smile: – ale faktycznie czas dojazdu zabijajacy…. 😥 ja z okna Hel ogladam…..
    ale dostosuje sie:smile::smile:

    #3192
    kasik
    Uczestnik

    Dzanaliz. Cześć. Dopiero teraz miałam czas zajrzeć na stronkę. Już odpisuję. W tym semestrze mam: sprawozdawczość finansową, rachunek kosztów, audyt funduszy unijnych, podstawy zarzadzania i ustrój administracji publicznej. Od marca II semestr związany tylko i wyłącznie z audytem. Pozdrawiam

    #3193
    kasik
    Uczestnik

    Cześć wszystkim. Ja tak z ciekawości, to gdzie w końcu się spotykamy?

    #3194
    Anonim
    Nieaktywny

    Witam po weekendzie! Wrocław z pewnością piekny, ale proponuje pozostać przy pierwszym dobrym pomysle na spotkanie gdzies w centrum. Moze Warszawa???

    #3195
    kasik
    Uczestnik

    Moze Poznań?

    #3196
    roger
    Uczestnik

    Brawo Kasik! Poznań jest o.k. ale ta Łódź też ujdzie w tłoku. Wrocław nieco za daleko 🙁

    #3198
    Anonim
    Nieaktywny

    Poznań? Jak najbardziej!

    #3200
    apokrant
    Uczestnik

    Witam wszystkich audytorów ZOZ-ów. Jestem nim od listopada 2005 w jedym z łódzkich Szpitali. Jeśli pomysł zorganizowania spotkania w Łodzi jest aktualny dajcie znać. Oferuję pomoc przy poszukiwaniu noclegów itp. Poza tym łódzka Piotrkowska to całkiem sympatyczne miejsce 😆

Oglądasz 15 wpisów - 91 z 105 (wszystkich: 169)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.