środa, 24 kwietnia, 2024

audyt w SP ZOZ

Home Forum Sektory Służba zdrowia audyt w SP ZOZ

Oglądasz 15 wpisów - 106 z 120 (wszystkich: 169)
  • Autor
    Wpisy
  • #3202
    kasik
    Uczestnik

    Tylko kto w końcu zajmuje się organizacją tego spotkania, bo ja już nie wiem ❓

    #3203
    admin
    Opiekun forum

    Na razie Audyt.Net zbiera wstepne zgloszenia pod adresem szkolenie@audyt.net a organizacja bedzie w sporej czesci nalezec do samych zainteresowanych

    Admin

    #3204
    agnieszka-w
    Uczestnik

    To zostańmy przy pierwszym pomyśle, czyli Łódź. A jeśli APokrant mozesz pomóc w organizacji sensownych noclegów, z wyżywieniem i jakąs salą konferencyjną na nasze spotkania, za w miarę również sensowne pieniądze to myslę, że wszystkich to ucieszy. Pozdrawiam

    #3210
    dzanaliz
    Uczestnik

    kasik:smile:
    dziekuje za informacje:smile::smile::smile: ja tez dopiero teraz moglam zajrzec….

    #3218
    agnieszka-w
    Uczestnik

    Witam. Admin, czy dużo osób sie zgłosiło na spotkanie? Przypominam wszystkim, ze tylko do jutra Admin przyjmuje wstępne zgłoszenia.
    Pozdrawiam

    #3220
    admin
    Opiekun forum

    Mysle, ze wystarczajaco aby takie spotkanie zorganizowac, ale im wiecej tym lepiej.

    Admin

    #3225
    kasik
    Uczestnik

    Czy ma ktoś materiały dot. audytu kontraktacji z NFZ? Pozdrawiam wszystkich, którzy je posiadają 😛 i prześlą do sekcji materiały.

    #3233
    apokrant
    Uczestnik

    Witam ponownie wszystkich. Jeszcze dziś wyślę Adminowi informacje na temat hoteli w Łodzi, które udało mi się uzyskać.
    Pozdrawiam i mam nadzieję, że się wszyscy spotakmy – Agnieszka czyli APokrant

    #3266
    agnieszka-w
    Uczestnik

    Witam Wszystkich Audytorów,
    piękna zima, nieprawdaż? Wiem, wiem, zimno, ale cóż, w końcu mamy prawdziwą zimę:smile:
    A propo spotkania zgłosiło sie nas 25 osób. Termin wybrany przez wiekszosć to 10-12 marca. Hotele przesłane przez APokrant są niestety dosc drogie. Nie wiadomo ilu z nas uda się wynegocjować od pracodwacy delegacje, a myślę, że nawet Ci którzy jej nie uzyskają przy rozsądnych kosztach przybędą na własną rękę. Ja tez znalazłam dwa miejsca noclegowe, które byc moze nazbyt drogie nie będą. Zobaczymy jak zbiorę info:smile: Mam jeszcze pytanko, czy spotykamy się w pt rano czy też raczej w grę wchodzą godziny popołudniowe? Jesli popołudniowe to tylko spotkamy się wieczorem integracyjnie a sobota i niedzielny poranek byłyby tylko dniami na spotkania i dyskusje. Nie wiem czy to nie za mało. Chyba spotkanie w pt do południa byłoby najrozsądniejsze, w pt nasze dyskusje, w sob jakies wykłady z zaproszonymi gośćmi (a właśnie, czy ktoś takowych zorganizuje?) i w niedzielę rano pożegnanie i powrót do domku.

    #3268
    phobos
    Uczestnik

    Witam wszystkich!!
    Wszysko rozbija się o pieniążki, a właściwie to ich brak. Żeby były wydane delegacje to musi istnieć coś na kształ zaproszenia. Więc musi istnieć jakiś formalny organizator spotkania, który prześle formularze uczestnictwa w spotkaniu wraz z jego programem. W innym przypadku trudno mi będzie przekonać dyrektora, że jadę po wiedzę a nie na balangę na koszt szpitala.
    Pozdrawiam

    #3275
    dzanaliz
    Uczestnik

    jestem za!!! cos na ksztalt oficjalnego zgloszenia by sie przydalo….Huraa!!! ze 10-12 marca!!!

    #3276
    kasik
    Uczestnik

    Też jestem za. No i za jak najmnieszymi kosztami 😳

    #3277
    kasik
    Uczestnik

    Cześć. Czy ktoś ma opracowaną książkę procedur? Byłabym wdzięczna za podzieleniem się. Pzdrawiam wszystkich.

    #3303
    andrzejs
    Uczestnik

    Witam wszystkich Audytorów. Mam pytanie czy ktoś z Was przeprowadzał już audyt dokumentacji medycznej? Jeżeli tak to proszę o pomoc (materiały). Z góry dziękuję. Pozdrawiam

    #3311
    phobos
    Uczestnik

    Witaj Andrzejs!!
    podstawa prawna to Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 10 sierpnia 2001 r. w sprawie rodzajów dokumentacji medycznej w zakładach opieki zdrowotnej, sposobu jej prowadzenia oraz szczegółowych warunków jej udostępniania (Dz.U. 2001 Nr 88, poz. 966)

Oglądasz 15 wpisów - 106 z 120 (wszystkich: 169)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.