czwartek, 25 kwietnia, 2024

audyt w SP ZOZ

Home Forum Sektory Służba zdrowia audyt w SP ZOZ

Oglądasz 15 wpisów - 121 z 135 (wszystkich: 169)
  • Autor
    Wpisy
  • #3313
    nowakasia
    Uczestnik

    Witam serdecznie.
    Na jakim etapie jest Nasze marcowe spotkanie?Troszkę temat ucichł, ale mam nadzieje, że do spotkania dojdzie.
    Pozdrowionka 😉

    #3328
    agnieszka-w
    Uczestnik

    Witam wszystkich,
    oczywiście, ze spotkanie dojdzie do skutku w dniach 10-12 marca 2006 r. w Łodzi. Szczegółowe informacje dot noclegów, kosztów, itp. wysłałam do organizatora z ramienia serwisu Audyt.Net. Wszysyc którzy zgłosili chęć uczestnictwa w spotkaniu dostaną zapewne od niech jakieś info na ten temat. Pozdrawiam serdecznie. Do 5 lutego sprawa powinna być już dopięta na „przedostatni” guzik:smile:

    Agnieszka

    #3329
    admin
    Opiekun forum

    Na jutro (26.01.2006) do godziny 12.00 przygotuje formularz zgloszeniowy dostepny w serwisie dla uzytkownikow i dodatkowo przesle informacje o tym, do wszystkich, ktorzy wstepnie zglosli chec udzialu w spotkaniu.

    Admin

    #3346
    admin
    Opiekun forum

    Formularz zgloszenia ze wzgledow organizacyjnych pojawi sie dopiero w poniedzialek.

    Wraz z formularzem pojawi sie informacja o planowanym przebiegu spotkania i kosztach z nim zwiazanych.

    Admin

    #3358
    kasik
    Uczestnik

    Cześć. Mam pytanie. Może ktoś odpowie. Czy audytor pracujący w szpitalu, bez zdanego egzaminu państwowego, musi przedstawić plan roczny np. marszałkowi? czy to tylko dotyczy tych, co „legalnie” pracują na tym stanowisku. Jak myślicie?

    #3359
    roger
    Uczestnik

    Cześć Kasik!
    Na jakiej podstawie twierdzisz, że ktokolwiek („legalny” czy „nielegalny” 😀 audytor) miałby przekazywać plan Marszałkowi?

    #3360
    archi
    Uczestnik

    [QUOTE BY= Maksik] Witam, też jestem jedynym audytorem w moim szpitalu ( Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie) do tej pory zrobiłam 3 zadania audytowe: windykacja należności, kontrola wewnętrzna i informatyka. W planie na 2006 rok mam kadry i płace, aptekę szpitalną, księgowość – pod kątem zgodności z ustawą o rachunkowości oraz inwentaryzację. Chętnie udostępnię materiały. A organizację Kaw zaczęłam od stworzenia dokumentacji : karta audytu, regulamin komórki a nstępnie analizy ryzyka: obszary audytu stworzyłam na podstawie statutu i regulaminu organizacyjnego ( schematu organizacyjnego) . Analizę ryzyka przeprowadziłam metodą matematyczną. Jeśli ktoś jest zainteresowany, prześlę materiały a może stworzyliście coś lepszego? nie mam żadnego puntu odniesienia, czy to co robię jest w miarę poprawne . Pozdrawiam, Maksik[/QUOTE] 😀 😕 😕 😛 ❓ ❓ ❓

    #3361
    kasik
    Uczestnik

    Roger. Witam cię serdecznie. A no na takiej, bo ja nie mam zdanego egz. państwowego i w takiej sytuacji czy ja też mam wysyłać te sprawozdania i plany?

    #3363
    phobos
    Uczestnik

    pierwsze słyszę, że musimy wysyłać sprawozdania marszałkowi?? Moim zdaniem nie mamy takiego obowiązku

    #3364
    kasik
    Uczestnik

    Phobos. ja sama mam wątpliwości, ale przeczytaj artykuł Odpowiedzi Ministerstwa Finansów dotyczące jednostek sektora samorządowego na tej stronie.

    #3369
    maksik
    Uczestnik

    pod rządami starej ustawy nie wysyłałam sprawozdania ani planu do GIAW ani tym bardziej do marszałka. Przedstawiałam tylko dyrektorowi szpitala. Problem będzie w marcu – czy przesłać sprawozdanie za 2005 rok marszałkowi. W świetle nowej ustawy oraz wyjaśnień – tak, ale skonsultuję to jeszcze z radcą prawnym.

    #3387
    puky
    Uczestnik

    ja zaczynam od kart wyjazdowych pogotowia i zwiazanych z tym wszystkich procedur pozdrawiam

    #3397
    dzanaliz
    Uczestnik

    ja sie tylko niesmialo chcialam zapytac co slychac z marcowym spotkaniem? mial byc formularz zgloszenia w poniedzialek…sroda mija a tu cisza….

    #3398
    admin
    Opiekun forum

    Witam, nie ma informacji informacji o spotkaniu bo jeszcze nie wszystko jest dopiete (nastapil maly zastuj, bo osoba, ktora zajela sie organizacja zachorowala, ale juz sprawa zajela sie druga osoba i mysle, ze w ciagu 2 dni wszystko bedzie wiadomo)

    Admin

    #3412
    dzanaliz
    Uczestnik

    :smile::smile: najwazniejsze, ze spotkanie bedzie!! dzieki!

Oglądasz 15 wpisów - 121 z 135 (wszystkich: 169)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.