piątek, 19 kwietnia, 2024

Audyt wydatków refundowanych z UE na podstawie wniosku o płatność końcową

Home Forum Fundusze unijne Fundusze unijne Audyt wydatków refundowanych z UE na podstawie wniosku o płatność końcową

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
  • #10784
    xxl
    Uczestnik

    Witam wszystkich!
    Dostałam polecenie wykonania zadania audytowego o tematyce Analiza wydatków na podstawie wniosku o płatnośc końcową. Proszę pomóżcie mi określić zakres przedmiotowy tego zadania oraz najważniejsze ryzyka na jakie powinnam zwrócić uwagę. Wydatki dotyczą projektu (inwestycje drogowe)-realizowanego w ramach programu ZPORR. Bardzo proszę o pomoc. Łatwiej ustalić zakres zadania do całego projektu, trudniej, jezeli zadanie obejmuje jeden wniosek. Nie wiem, czy powinnam zagladać do zamówień publicznych? Może ktoś z Was realizował już takie zadanie. Proszę o cenne rady.

    #10786
    simon
    Uczestnik

    To dość oryginale polecenie – zadanie dotyczące jednego wniosku o płatność 😕 Moim zdaniem sytuacja jest o tyle prosta, że de facto na podstawie próby jakim jest wniosek o płatność wykonywany jest audyt projektu. Zakres ten sam, te same rodzaje ryzyka. Zajrzeć trzeba wszędzie 🙂

    #10789
    xxl
    Uczestnik

    Dziekuję za radę, ale mam jeszcze wątpliwosci. Ma to być audyt finansowy, dlatego jeszcze raz proszę o pomoc w ustaleniu zakresu zadania audytowego.

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.