piątek, 19 kwietnia, 2024

Audyt zaopatrzenia szpitala w sprzęt jednorazowy

Home Forum Sektory Służba zdrowia Audyt zaopatrzenia szpitala w sprzęt jednorazowy

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #13297
    agnieszka-w
    Uczestnik

    Właśnie zaczynam audyt na powyższy temat. Czy macie może jakieś sugestie, albo też wskazówki wynikające z własnych doświadczeń zawodowych? Na co zwrócić uwagę, co sprawdzać?
    Z góry dziękuję za pomoc.

    #13308
    qtik
    Uczestnik

    A czym się różni zaopatrzenie szpitala w sprzęt jednorazowy od zaopatrzenia w sprzet wielorazowego użytku ?

    #13330
    tamara
    Uczestnik

    Myślę, ze możesz zwrócić uwagę na składanie zapotrzebowań z oddziałów i innych komórek, kto je akceptuje, wycenia i w jakim czasie, nastepnie wysyłanie zamówień do firm (kto sie tym zajmuje i w jakim czasie?- czy zgodnie z procedurami, jeśli takie są). Czy nie ma braków na oddziałach jak często są składane zamówienia. I może jeszcze w magazynie jak są prowadzone kartoteki i jakie są stany magazynowe. To tyle tak na szybko.

    #13331
    jola
    Uczestnik

    Mozesz sprawdzic czy sa okreslone zasady sprawdzania terminow waznosci sprzetu jednorazowego i czy jest to robione.

    #13336
    pi
    Uczestnik

    U nas przyjęte są umowne miesięczne limity na sprzęt jednorazowy oraz na sprzęt gospodarczy, oszacowane i aktualizowane na podstawie zużycia w poprzednich okresach. większość jednostek mieści się w limitach. Kiedyś analizowałam przekroczenia limitów, jaki sprzęt nadmiernie pobierano i dlaczego.
    Kontrolowałam również gospodarkę magazynową, a w szczególności pobieranie towaru na oddziały – czy pobierały osoby upoważnione do tego.
    Pozdrawiam 5

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.