wtorek, 23 kwietnia, 2024

Audytor na urlopie macierzyńskim

Home Forum Sektory Służba zdrowia Audytor na urlopie macierzyńskim

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #11332
    renik
    Uczestnik

    Witam,
    zgodnie z ustawą o finansach publicznych audytorem w jednostce może byc osoba zatrudnniona w niej na umowę o pracę….., mam pytanie czy audytor wewnętrzny będąc na urlopie macierzyńskim, a później na wychowawczym może podjąc pracę na podstawie umowy zlecenia z pracodawcą „macierzystym”?

    #11344
    kacha
    Uczestnik

    Dlaczego nie?

    #11348
    renik
    Uczestnik

    od listopada idę na urlop macierzyński…dostałam od Dyrekcji propozycję aby będąc na macierzyńskim wykonywać umowę zlecenie…byłam w kadrach i powiedziano mi że zlecenie owszem ale tylko na wychowawczym……chciałam zapytać czy może któś osobiście miał podobne doświadczenia?

    #11349
    mors
    Uczestnik

    z tego co się orientuję możesz podjąć pracę na zlecenie już na macierzyńskim… ale czy warto ❓ te 3 miesiące poświęć tylko dzidziusiowi ❗ na brak pracy nie będziesz narzekać 😉 a obecności w tym czasie przy dziecku nie da się nadrobić…. pozdrawiam

    #11350
    renik
    Uczestnik

    dzięki za odpowiedz……chciałam się tylko dowiedziec czy tak można ……..ja myślę że jeżeli już pójdę na urlop wywchowawczy to wtedy ewentualnie zdecydowałabym się na taką formę pracy…nie wcześniej ….pozdrawiam

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.