środa, 24 kwietnia, 2024

Audytor pełnomocnikiem?

Home Forum Wzajemna pomoc merytoryczna Wzajemna pomoc merytoryczna Audytor pełnomocnikiem?

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 34)
  • Autor
    Wpisy
  • #13113
    zwkat
    Uczestnik

    OK 🙂 Mysle, za Admin zechce pomóc.
    Btw. czy na tym forum jest opcja „prywatna wiadomosc”?

    #13114
    admin
    Opiekun forum

    Nie ma tu prywatnego forum.

    W wspomniamym przez meg przypadku moge byc posrednikiem

    Admin

    #13116
    zwkat
    Uczestnik

    Super, czekam na przesyłkę.

    #13117
    meg
    Uczestnik

    Wysłane
    Pozdrawiam 😀

    #13118
    admin
    Opiekun forum

    A na jaki adres wyslalas, bo nic nie doszlo.

    mozesz wyslac na:

    szczecin@audyt.net

    Admin

    #13121
    meg
    Uczestnik

    Wysłalam na adres taki jak jest podany na stronie w menu kontakt do admina ,czyli admin@audyt.net. Czy jest on niepoprawny?
    Mam wysłać jeszcze raz na adres szczecin…?

    #13122
    admin
    Opiekun forum

    Juz dotarlo i przeslalem dalej

    Admin

    #20822
    iwokie
    Uczestnik

    Czy mogłabym dostać również to pismo

    #21236
    alice
    Uczestnik

    Meg czy mogę Cię prosić o przesłanie pisma faksem. Jakoś wraca mi mail pisany do admina i nie wiem dlaczego. Pozdrawiam

    #21237
    terka
    Uczestnik

    O, rany. Stary ten wątek, jakoś go zupełnie nie pamiętam.
    Aż przeszukałam stronkę, żeby zobaczyć, dlaczego (i przez kogo) Caliente opuściła to forum. Znalazłam. Nic nowego, chciałoby się rzec, nie odkryłam.

    #21244
    alice
    Uczestnik

    A może ktoś inny dysponuje interesującym mnie pismem? Byłabym bardzo wdzięczna 🙂

    #21247
    adela
    Uczestnik

    Kilka lat temu szef chciał mnie (po namowie pani sekretarz) wyznaczyć na koordynatora do spraw przeciwdziałania praniu „brudnych” pieniędzy. Wysłałem takie zapytanie do GIAW i przysłali mi szybko wyjaśnienie, po którym szef bez żadnych obiekcji zrezygnował z tego niecnego zamiaru. Dlatego proponuję wysłać maila do MF. Napewno odpowiedzą

    #21251
    alice
    Uczestnik

    Ślicznie dziękuję za odpowiedź. Skorzystam z rady. Pozdrawiam

    #21312
    iwokie
    Uczestnik

    Alice mam pytanie czy może już dostałaś pismo z MF czy audytor wewn. może być pełnomocnikiem szj? Jeżeli tak to proszę prześlij mi odpowiedź. Chcą mnie niestety wrobić w ISO i nie wiem jak argumentować że nie mogę być pełnomocnikiem.

    #21315
    alice
    Uczestnik

    Tak otrzymałam. Ale ja zadałam pytanie konkretnie o auditora ISO, a nie o pełnomocnika. Pytanie moje brzmiało czy audytor wewnętrzny może pełnić w tej samej j.s.t. funkcję auditora szj. Odpowiedziano mi bardzo zwięźle, cyt: „Zdaniem Departamentu DA audytor wewnętrzny jednostki powinien w ramach swoich obowiązków służbowych realizować wyłącznie zadania z zakresu audytu wewnętrznego. Do zadań tych nie należy przeprowadzanie auditów jakości”.

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 34)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.