piątek, 29 marca, 2024

CAF

Home Forum Sektory Samorządy CAF

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #20192
    wojak
    Uczestnik

    Czy ktoś ma doświadczenia związane z wdrażaniem CAF w urzędzie? Najbardziej interesują mnie relacje między audytorem wewnętrznym (nie auditorem!), a wszystkimi sprawami związanymi z CAF. Na ile aw może być zaangażowany w CAF? W jakim zakresie aw może (powinien?) wykorzystać dorobek CAF w swojej jednostce?

    #20215
    justp
    Uczestnik

    Witam!
    W mojej jednostce wdrażany jest caf. Jako AW nie dałam się wmanipulować w ten proces. Uważam, iż nasza praca przynosi podobne rezultaty może w troszkę innej oprawie, niemniej aw jest niezależny i nie widzę podstaw do uczestniczenia w tym procesie.

    #20216
    alkman
    Uczestnik

    Centralna Agencja Fotografii ma na celu upowszechnienie stosowania kompleksowego zarządzania jakością Zdjęć w urzędach, a to wymaga w większości urzędów projakościowej reorientacji stosowanego w nich modelu zarządzania, co w perspektywie może usprawnić funkcjonowanie tych urzędów. Możesz się angażować, mając na względzie 1130, a w szczególności 1130.A1, co właściwie sprowadza cię do roli obserwatora. Za to z wyników możesz czerpać garściami i wykorzystywać do woli.

    #20217
    alkman
    Uczestnik

    Z drugiej strony, skoro reorientacja stosowanego modelu zarządzania jest projakościowa, to zgodnie z 2130 powinieneś promować wdrożenie tego CAF.

    #20226
    wojak
    Uczestnik

    Dziękuję respondentom 🙂 .
    Może ktoś jeszcze ma uwagi?

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.