środa, 1 grudnia, 2021

CAF

Home Forum Sektory Samorządy CAF

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #20192
  wojak
  Uczestnik

  Czy ktoś ma doświadczenia związane z wdrażaniem CAF w urzędzie? Najbardziej interesują mnie relacje między audytorem wewnętrznym (nie auditorem!), a wszystkimi sprawami związanymi z CAF. Na ile aw może być zaangażowany w CAF? W jakim zakresie aw może (powinien?) wykorzystać dorobek CAF w swojej jednostce?

  #20215
  justp
  Uczestnik

  Witam!
  W mojej jednostce wdrażany jest caf. Jako AW nie dałam się wmanipulować w ten proces. Uważam, iż nasza praca przynosi podobne rezultaty może w troszkę innej oprawie, niemniej aw jest niezależny i nie widzę podstaw do uczestniczenia w tym procesie.

  #20216
  alkman
  Uczestnik

  Centralna Agencja Fotografii ma na celu upowszechnienie stosowania kompleksowego zarządzania jakością Zdjęć w urzędach, a to wymaga w większości urzędów projakościowej reorientacji stosowanego w nich modelu zarządzania, co w perspektywie może usprawnić funkcjonowanie tych urzędów. Możesz się angażować, mając na względzie 1130, a w szczególności 1130.A1, co właściwie sprowadza cię do roli obserwatora. Za to z wyników możesz czerpać garściami i wykorzystywać do woli.

  #20217
  alkman
  Uczestnik

  Z drugiej strony, skoro reorientacja stosowanego modelu zarządzania jest projakościowa, to zgodnie z 2130 powinieneś promować wdrożenie tego CAF.

  #20226
  wojak
  Uczestnik

  Dziękuję respondentom 🙂 .
  Może ktoś jeszcze ma uwagi?

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.