czwartek, 25 kwietnia, 2024

CGAP – pilne!!

Home Forum Egzaminy egzaminy CGAP – pilne!!

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
  • Autor
    Wpisy
  • #12257
    caliente
    Uczestnik

    Znajomi pracownicy samorządowi wybierają się na CGAP. Od pracowników polskiego chapteru IIA usłyszeli, że certyfikat może uzyskać jedynie pracownik administracji rządowej.
    W związku z tym moje pytanie do wszystkich którzy zdawali egzamin (zwłaszcza jeśli już otrzymali certyfikat) – czy to prawda czy tylko swobodna interpretacja pracownika IIA?
    Sprawa jest pilna. Proszę o informacje.
    Pozdrawiam
    Caliente

    #12259
    j
    Uczestnik

    IIA rzadzi

    #12260
    izmi
    Uczestnik

    caliente: niby dlaczego? wymagany jest dwuletni okres pracy w aw/kontroli i – o ile mnie pamięć nie myli – nie ma wzmianki o tym, że ma to być tylko i wyłącznie praca w „rządówce” 🙄

    jędrek: :mrgreen: dzień dobrego cynicznego humoru jak widzę 😈 😈 😈

    spokojnego i ciepłego dnia oraz miłego weekendu /już za chwileczkę, już za momencik:wink:/

    #12261
    caliente
    Uczestnik

    Dzięki izmi 🙂
    Dotychczas sądziłam, że do uzyskania certyfikatu CGAP wystarczy doświadczenie w sektorze publicznym. Dlatego cenne byłyby dla mnie (a jeszcze bardziej dla moich znajomych) informacje od pracowników samorządowych którzy uzyskali certyfikat.
    A weekend rzeczywiście już za chwileczkę, już za momencik… :smile:)
    Pozdrawiam.

    #12271
    caliente
    Uczestnik

    Temat się wyraźnie „obsuwa” na liście więc ponawiam prośbę.
    Samorządowcy z CGAP odezwijcie się!

    #12274
    lczarny
    Uczestnik

    Jestem samorządowcem i podchodzę do egz. i znam innych samorządowców którzy już mają zdany CGAP!

    #12276
    szymonek123
    Uczestnik

    [QUOTE BY= lczarny] Jestem samorządowcem i podchodzę do egz. i znam innych samorządowców którzy już mają zdany CGAP![/QUOTE]

    odbiegam od głównego pytania… jak nauka do CGAP?

    #12286
    caliente
    Uczestnik

    Dziękuję wszystkim za wypowiedzi.
    Pozdrawiam,
    Caliente

    #12299
    anita
    Uczestnik

    jestem samorządowcem i zdałam CGAP tak więc ten egzamin jest nie tylko dla administracji rządowej

    #12348
    marylao
    Uczestnik

    to tez pilne! Już wiem, że nie wyślę zgłoszenia on-line na CGAP. Czy ktoś wie jak za niego szybko i sprawnie zapłacić ze by wysład dowód zapłaty faksem wraz ze zgłoszeniem?

    #12350
    mareksp
    Uczestnik

    Wstaw do formularza rejestracyjnego numer karty kredytowej (nie debetowej). Może to być karta innej osoby jeśli nie masz własnej karty (oczywiście za jej zgodą). Wyślij to faksem. Ja tak zrobiłem wiosną i zadziałało. Jest to dużo prostsze i tańsze niż kombinowanie z przelewami. 😉

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.