wtorek, 23 kwietnia, 2024

diagram

Home Forum Sektory Samorządy diagram

Oglądasz 12 wpisów - 1 z 12 (wszystkich: 12)
  • Autor
    Wpisy
  • #6717
    kasiazawiercie
    Uczestnik

    poszukuję wzoru diagramu procesu zamówień publicznych. 😳

    #6719
    admin
    Opiekun forum

    Przyslij opis procesu a my zrobimy Ci diagram przeczytaj ->> tutaj

    Admin

    #6720
    joawar
    Uczestnik

    Popatrz w sekcji materiały.

    #6721
    jadtra
    Uczestnik

    Nie mam ale przypuszcza, że admin może mieć w materiałach. Spróbój coś wysłać to może dostaniesz dostę do materiałów. Obecnie nie wiem na jakiej zasadzie odbywa się ocena przesłanych materiałów. Trochę mnie to niepokoi. Jestem audytorką która od niedawna pracuje w samorządzie i opracowanie listy kontrolnej, diagramu czy kkw zajmuje mi trochę czasu, a jak czytam materiały w książkach (bardzo szkolne) , a te przesłane -udostępnione przez audytorów, to stwierdzam, że każdy materiał o ile jest własnego audtorstwa powinien być przez admina przyjęty do bazy 😀 . One są oparte na faktycznych audytach. Inni ocenią co im z tego materiału jest potrzebne, co jest złe. Forum jest dla audytorów i każdy z nas wiedział, że jak wyśle materiał to równocześnie wyraża zgodę na jego udostępnienie , a jednocześnie dostaje dostęp do materiałów z bazy. Tematy audytu się powtarzają, a za tem materiały w bazie też są podobne, ale na tym to chyba miało polegać. 👿 My się na nich uczymy, widzimy także błedy ale to chyba normalne 😛 Samorządowcy są najaktywniejsi bo jak widać potrzebują pomocy, dysponują b. ograniczonymi środkami na szkolenia i pomoce.

    #6722
    admin
    Opiekun forum

    Nie wiem jadtra co Cienie niepokoi. W zasadzie 99% przysylanych do nas materialow jest przyjmowanych. Ten 1% to nie materialy tylko czasem kilka zdan napisanych na kolanie albo pusta tabelka zupelnie niczego nie wnoszaca, ktora trudno uznac za material lub materialy, ktore nie sa autorstwa osoby, ktora je przysyla.

    Admin

    #6732
    tamara
    Uczestnik

    Witam, do jadtra, bez urazy – a ja uważam, ze te same materiały można wykorzystać w różnych jednostkach, na jakiej podstawie twierdzisz, że samorządy przesyłają najwięcej materiałów? Poza tym, to że ktoś pisze na jednym czy drugim forum wcale nie oznacza że pracuje akurat w tej „dziedzinie”, może po prostu posiada wiedzę na dany temat i chce komus doradzić. 🙂 😀 Pozdrawiam.

    #6733
    k-asiek
    Uczestnik

    Admin a ja trochę z innej beczki. Ściągnełam od Was ten program do diagramów, ale mam pytanie, symbole w nim zawarte nie są symbolami które najczęściej stosuje się w diagramach np. prostokąt z zawiniętym rogiem jako dokument, czy owal jako czynnośc kontrolna. Czy można dodać do programu symbole np z autokształtu -chemat blokowy a jesli tak to jak?

    #6738
    jadtra
    Uczestnik

    Cześć tamara Za szybko chyba pisałam, bo jak pzeczytałam treść i twoją uwagę to faktycznie tak wyszło,z samorządami, a nie taki miał być przekaz . Jak korzystałam z materiałów to faktycznie ich obszerność i jakośc dowodziła, że piszą je audytorzy z całego sektora fp. są dobrze opracowane (szczególnie podstawy prwane, znajomość danego obszaru itd.) . O samorządach napisałam na podstawie kontaktów jakie utrzymuje ze szkoleń Phare bo problemy mamy podobne .
    Odpowiedź admina mnie uspokoiła. 😛 Podsumowując , te wynurzenia to chyba wynik braku w ostatnich dniach słońca. Teraz jest słonecznie i mam nadzieję , że u wszystkich pogoda się poprawiła i będziemy mieli ładny weekend .
    Przesyłam przyjazne uśmiecy dla admina 😉 😀

    #6744
    admin
    Opiekun forum

    Do k-asiek

    Mozna skopiowac sobie obiekty np. z worda jezeli takie tam sa i stworzyc sobie palete do wykorzystania. Jezeli nie wiesz jak to zrobic przyslij mi w Wordzie przyklady wszystkich obiektow jakie sa Ci potrzebne do tworzenia diagramow a ja przerobie to na palete i bedziesz mogla wykorzystywac to w programie Diagram Designer

    Admin

    #6748
    k-asiek
    Uczestnik

    suuuuper. Zaraz wyślę. na adres?

    #6750
    admin
    Opiekun forum
    #6751
    k-asiek
    Uczestnik

    Dzięki jesteś super. 🙂 🙂 🙂

Oglądasz 12 wpisów - 1 z 12 (wszystkich: 12)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.