piątek, 19 kwietnia, 2024

Do Darkas!!!

Home Forum Egzaminy egzaminy Do Darkas!!!

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
  • #186
    Anonim
    Nieaktywny

    Koledzy,
    To co pisze Dareks jest oszczerstwem. Sama byłam w J Górze i nie było tam nikogo z MF wiec jak mozna pisac ze pracownicy MF w jakies zawoalowanej formie sprzedaja egzaminy. Bądxmy powazni jesli chcemy aby nas powazali, jesli mamy byc AUDYTORAMI !!! Gdzie etyka Panie Darku!!!!

    #196
    aannas
    Uczestnik

    Zuzanna ja jeszcze nie mam kłopotów ze słuchem ani omamów słuchowych i dobrze pomietam co słyszałam przed egzaminem 17 stycznia. Ale moze jeszcze raz Ci to przypomnę że slyszałam na 20 min przed pierwszą częścią egzaminu że zadanie bedzie dotyczyło znajomości KPA. Więc może będziesz tak dobra i wytłumaczysz mi skąd te osoby wiedziały tak dobrze że będzie KPA. Czyżby przyśniło się im to przed snem? Bo ja mam wrażenie że jedynym Ľródlem z ktorego mozna było uzyskać taka wiadomośc jest MF. A może ty masz jakieś inne wytłumaczenie? I nie zarzucaj nam oszczerstw i tego że się nie uczyliśmy. I może pochwal się czy zdalas juz egzamin. Wypowiedasz się ze powinnismy pamiętać ze mamy być audytorami my wlasnie pamietając o tym nie godzimy sie na oszustwa związane z tym egzaminem nie respetkowania regulaminu bo w regulaminie SPOSOBU ORGANIZACJI I REGULOWANIA PRZEPROWADZANIA EGZAMINU NA AUDYTORA WEWNETRZNEGO w paragrafie 13.2 jest zapisane że za wykonanie zadania egzaminacyjnego o którym jest mowa w paragrafie 12 ustęp 1 punkt 2 jest oceniane w skali od 0 do 30 punktów.
    Powiedz mi więc łaskawie dlaczego w czasie egzaminu w dniu 28 pażdzierniaka 2004 roku zastosowano odejmowanie punktow za złe zrobienie jednego z podpunktów ? I czy było to zgodne z regulaminem ? To samo zrobiona na ostatnim egzaminie tam nazwano to zrerowaniem punktów. Jak wiesz według Standardów audytu wewnętrznego audytor wewnetrzny nie powinien uchylach się od przedstawienia kierownikowi jednostki wnioskow mogacych skutkować podejmowaniem trudnych decyzji więc my nie uchylamy się przedstawiać MF wnioskow ze podczas przeprowadzania egzaminu dochodzi do nieprawidlowości. Nie obrazaj tych co po kilka razy zdaja ten egzamin twierdzeniem że sie nie uczyli. i nie rzucaj slogonami o machaniu szalelką bo obrażasz tych co walczyli kiedyś nawet gdy wiadomo bylo ze sytuacja jest beznadziejna ale honor im makazywał.
    Mam nadzieję że odpowiesz na moje pytania.

    Anna

    #198
    dareks
    Uczestnik

    Pani Zuzanno wydaje mi się ze nie jest Pani audytorem, bo tak podstawowe braki jakie Pani posiada w swoim wykształceniu; w znajomości standardów i kodeksu zupełnie Panią dyskredytują. Jak można było nazwać mnie oszczercą pomimo tego ze oparłem się na najsilniejszych dowodach i to wielokrotnie potwierdzonych zewnętrznie przez kilkunastu audytorów. Nawet Szanowna Komisja potwierdza w swojej ofercie szkoleniowej że zajęcia prowadzą pracownicy Departamentu TUTAJ KOLEJNY DOWOD http://www.mf.gov.pl/_files_/koordynacja_kontroli_finansowej_i_audytu_wewnetrznego/komunikaty/oferta_szkolenia_dla_audytor28ii_18iii.pdf.
    Bardzo proszę o przeproszenie mnie na tym forum za swoją mam nadzieję tylko nieprzemyślaną wypowiedz. .Audytor w tym przypadku ja musi posiadać wiedzę, która pozwoli mu na zidentyfikowanie przestępstwa (Jaki to standard to już w Jastrzębiej powiedzą) a Pani Pani Zuzanna mnie publicznie pomówiła a w związku z tym złamała prawo.
    z poważaniem
    Dareks
    A przy okazji jeszcze jedna ważna refleksja na temat Audytu. Co zrobić prawnie jak audytor z egzaminem popełni przestępstwo ?

    #202
    andre
    Uczestnik

    Byłem na szkoleniu w Jastrzębiej i jedynym pracownikiem MF był pan Daniel Maksym, Który cytował opracowane pytania z podr. p. Kapuśniaka. Wcześniej obraził wszystkich , mówiąc jaką to nam łaskę robi przybywając do J. Góry, gdyż musiał wcześniej wstać. Pozostali wykładowcy to pracownicy Uniwerka Gdańskiego z zakresu Prawa Administracyjnego i Mikroekonomi oraz pracownicy audytu. Poza jednym wyjątkiem panem Maksymem to bardzo ciekawie podzielili się ze swoją wiedzą, niestety nikt nie dał tematów zadania z II części pisemnej. Nawet KPA nie zostało omówione w tak szerokim zakresie jak to było wymagane na egzaminie. Narazie nic mi nie wiadomo, aby ktoś z mojej grupy czuł, że zdał ten egzamin, natomiast wiem że pare osób ma już serdecznie dosyć. Byłem też na szkoleniu w Handikapie na tydzień przed egzaminem i jedną prawdą jaką nam przekazali poza poprawnym przerobieniem dotychczasowych zadań było to , że egzaminy będą coraz trudniejsze. Pozdrawiam ,Andrzej.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.