poniedziałek, 6 grudnia, 2021

Dobra pozycja i pomoc..

Home Forum Sektory Samorządy Dobra pozycja i pomoc..

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
    ryszard
    Uczestnik

Miło mi WAM zakomunikować szczególnie wszystkim którzy parają sie obecnie PO KL-em,ze ukazała się bardzo rzetelna pomoc dla audytorów ,kontrolerów oraz beneficentów książka Renaty Zarzyckiej wyd.Instytut Finansów Publicznych I”Jak przeżyc kontrolę projektu w ramach POKL czyli jak prawidlowo realizować projekt”.Renata jest od lat użykownikiem PAW,jest fachowcem ktorego osobiscie bardzo wysoko cenię ..
    Dedykacja jest dla WAS moi drodzy( za moim posrednictwem)”Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia”
    Pozdrawiam
    Ryszard

wika
    Uczestnik

potwierdzam i również polecam, wystarczy książka i cały audyt z priorytetu VII 7.1.1 i 2 (projekty systemowe MOPS, PCPR) z głowy,
    a przy tym dobrze – pozostałe priorytety również -wystarczy tylko dopasować listę kwalifikowalność uczestników do audytowanego wniosku”,
    zachęcam do kupna
    i pozdrawiam

123456
    Uczestnik

Bardzo dziękuję za cenne wskazówki co do nabycia książki , tylko proszę o wskazanie , czy można ją kupić przez internet . Próbowałem szukać sposobów kupna , ale bez powodzenia. Jeśli są takowe o poproszę o wskazania , z góry dziękuję i pozdrawiam

adela
    Uczestnik

Też bym oczekiwał informacji, gdzie tą pozycję mogę zamówić oficjalnie, by moja „firma” zapłaciła za moje dokształcanie.

wika
    Uczestnik

tak jak napisał Ryszard książka do kupienia Instytut Finansów Publicznych I, wpisać w google bo nie wiem czy można wpisać link na stronie audyt net

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.