środa, 3 marca, 2021

Dochody

Home Forum Sektory Samorządy Dochody

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy
  • #14875
    goga
    Uczestnik

    Jednostka organizacyjna samorządu terytorialnego podlegająca pod Urząd M. osiąga dochody z tytułu najmu. Czy jest w przepisach określony termin w ciągu którego musi pobrane dochody odprowadzić na rachunek budżetu??? Jaki jest to termin???

    #14876
    podhale
    Uczestnik

    Art. 186 ust. 5 i 6 uofp.
    Tak mi się wydaje 🙄

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.