czwartek, 24 września, 2020

dodatek funkcyjny w służbie zdrowia

Home Forum Sektory Służba zdrowia dodatek funkcyjny w służbie zdrowia

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy
  • #11512
    phobos
    Uczestnik

    Witam! Mam pytanie czy audytorom zatrudnionym w szpitalch należy się dodatek funkcyjny?

    #11522
    passon
    Uczestnik

    NZOZ na podstawie regulaminu wewnętrznego ustalają wynagrodzenia pracowników i podstawą prawną jest tylko Kodeks Pracy art. 77 ,a więc od Dyrektora zależy czy ustalając wynagrodzenia będzie brał pod uwagę inne obowiązujące przepisy,które określają szczegółowo wynagrodzenie audytora.DZ.U.Nr 146,poz1223, Dz.U Nr 12 poz.79 lub rozporządzenie dotyczące wynagrodzenia pracowników w jednostkach organizacyjnych samorządów.

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.