środa, 24 kwietnia, 2024

Dotacja na sport

Home Forum Sektory Wojskowe Jednostki Budżetowe Dotacja na sport

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
  • #22979
    kkkrzysiu
    Uczestnik

    Cześć koledzy i koleżanki. Mam jeden problem w związku z zadaniem audytowym dotyczącym dotacji na sport w latach 2009-2012. Czy przyznając dotację klubowi sportowemu mogła być ona wydatkowana tylko na zawodników z terenu danej gminy? Według mojej opinii nie. Ale chcę poznać Waszą opinię. Ewentualnie proszę o materiały na e-maila audytor@poczta.onet.pl, pomocne przy prowadzeniu audytu dotyczącego rozliczenia dotacji celowej na sport.

    #22989
    kkkrzysiu
    Uczestnik

    #22994
    s
    Uczestnik

    nie wiem czego dotyczyły wydatki, ale u nas nie ma to znaczenia czy zawodnik jest np. z naszego miasta z drugiego końca miasta. aktualnie są kluby które dotujemy w oparciu o ustawę o sporcie. realizują one różne zadania. jednymz rodzai wydatków są wypłaty kontraktów dla zawodników w tym z różnych części kraju (nie są np. zameldowani na terenie naszego miasta).
    nie wiem czy to o to chodzi. rozwiń troszkę temat a postaram się rozwinąć temat

    #22996
    kkkrzysiu
    Uczestnik

    Dzięki Sław. Chodzi o wydatki ponoszone przez klub na zawodników np. na dojazdy na zawody, zakup odzieży sportowej, diet itp. Ale Twoja odpowiedź i tak mi pomogła.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.