środa, 27 stycznia, 2021

droga audytora?

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #17856
  justynakrol
  Uczestnik

  Witam, skończyłam właśnie studia inżynierskie na PW i chciała bym kształcić się dalej aby uzyskać tytuł audytora wewnętrznego i zewnętrznego. Znalazłam jedną szkołę, Warszawską Szkołę Zarządzania-Szkołę Wyższą i tam na kierunku zarządzanie jest specjalność Zarządzanie jakością,
  W specjalności Zarządzanie Jakością studenci realizują program zgodnie z wymaganiami niezbędnymi do uzyskania certyfikatów :

  * auditor systemu zarządzania jakością
  * pełnomocnik systemu zarządzania jakością.

  Moje pytanie jest tego rodzaju, czy ta szkoła przygotuje mnie do pracy audytora czy lepiej iść na bardziej renomowaną uczenie typu SHG, UW i samemu starać się o zdobywanie uprawnień? Dodam że zależy mi na zdobyciu tytułu magistra i w grę wchodzą tylko studia zaoczne.

  #17857
  scypion
  Uczestnik

  W/w tyuły odnoszą się do systemów zarządzania jakością, nie do audytu wewnętrznego jednostek sektora finansów publicznych.

  #17861
  andy43
  Uczestnik

  Znajomi oceniają, że dobre są studia podyplomowe z audytu wewnętrznego na SGH, ale to koszt 6000zł, Ewentualnie warto rozważyć na Politechnice Wrocławskiej trochę tańsze 4500zł ale za to dobra kadra prowadząca.
  Scypion dał bardzo istotne wyjaśnienie auditor systemu jakości to zupełnie inna funkcja niż audytor wewnętrzny

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.