czwartek, 25 kwietnia, 2024

egz. na audytora wew.

Home Forum Egzaminy egzaminy egz. na audytora wew.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #1765
    kita
    Uczestnik

    witam faktycznie chyba mało czytelnie napisałam o co mi chodzi, a chodzi mi o pytania testowe do egazaminu na audytora wewnętrznego który ma odbyć się 5.09 (przedtem sie pomyliłam). Może to wynika z przemecznia i nie mogę sie juz w tym odanaleźć.Edyta

    #1780
    emus
    Uczestnik

    Kita, pytania z Kapuśniaka to jedno ( pomijam błędy ). Pytania ze strony Ministerstwa Finansów to drugie. Trzecie – Makao9 zadał „swoje” pytania i poprosił o odpowiedzi.

    #1783
    kita
    Uczestnik

    Dziękuję Emus za rozjaśnienie mi tej kwesti szczególnie te pytania makao wprowadziły w mojej głowie zamieszanie. pozdrawiam

    #1792
    ryszard
    Uczestnik

    Witam przyszłych adeptów AW..Kochani,dobrze sie zastanówcie, zanim obublikujecie wlasne odpowiedzi na pytania testowe na egzamin..
    Prosze tez pamietac ,ze pytania owszem sie powtarzaja ale nie do konca..Podkreślam ,wystarczy ,ze zmienia jedno słowo,przestawia je i juz odpowiedz bedzie inna.
    Zgłębiajcie zagdanienie,problem w pytaniu ,tak zebyscie mogli zawsze dobrze odpowiedziec prawidłowo.Wykuwanie na pamieć pytan ,jest zgubne..
    Pozdrawiam
    Ryszard

    #1793
    gabi
    Uczestnik

    Witam!
    Doszłam do tego samego wniosku co Ryszard i dlatego, pomimo mojej wcześniejszej deklaracji, nie będę więcej publikować moich odpowiedzi na pytania testowe.
    Nie liczcie na gotowce, bo to najgorsza droga i nie doprowadzi Was do celu!
    Jednak w miarę możliwości jestem otwarta na udzielenie pomocy w przygotownaiu się do egzaminu. Kontakt jak zwykle – przez PAW.
    Pozdrawiam
    gabi

    #1795
    admin
    Opiekun forum

    Witam, zwracam uwagę na fakt, ze odpowiedzi umieszczane na forum są autorstwa osób, które je umieszczają i mogą zawierać błędy.

    Serwis Audyt.Net nie ponosi odpowiedzialności za treść tych odpowiedzi.

    Ja osobiście, na miejscu osób przygotowujących sie do egzaminu potraktowałbym te odpowiedzi jako weryfikacja własnych odpowiedzi a nie jako wyznacznik, że te podane na forum są na pewno prawidłowe.

    Pozdrawiam i życzę wszystkim zdania egzaminu.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.