poniedziałek, 19 kwietnia, 2021

egz. na audytora wew.

Home Forum Egzaminy egzaminy egz. na audytora wew.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #1765
  kita
  Uczestnik

  witam faktycznie chyba mało czytelnie napisałam o co mi chodzi, a chodzi mi o pytania testowe do egazaminu na audytora wewnętrznego który ma odbyć się 5.09 (przedtem sie pomyliłam). Może to wynika z przemecznia i nie mogę sie juz w tym odanaleźć.Edyta

  #1780
  emus
  Uczestnik

  Kita, pytania z Kapuśniaka to jedno ( pomijam błędy ). Pytania ze strony Ministerstwa Finansów to drugie. Trzecie – Makao9 zadał „swoje” pytania i poprosił o odpowiedzi.

  #1783
  kita
  Uczestnik

  Dziękuję Emus za rozjaśnienie mi tej kwesti szczególnie te pytania makao wprowadziły w mojej głowie zamieszanie. pozdrawiam

  #1792
  ryszard
  Uczestnik

  Witam przyszłych adeptów AW..Kochani,dobrze sie zastanówcie, zanim obublikujecie wlasne odpowiedzi na pytania testowe na egzamin..
  Prosze tez pamietac ,ze pytania owszem sie powtarzaja ale nie do konca..Podkreślam ,wystarczy ,ze zmienia jedno słowo,przestawia je i juz odpowiedz bedzie inna.
  Zgłębiajcie zagdanienie,problem w pytaniu ,tak zebyscie mogli zawsze dobrze odpowiedziec prawidłowo.Wykuwanie na pamieć pytan ,jest zgubne..
  Pozdrawiam
  Ryszard

  #1793
  gabi
  Uczestnik

  Witam!
  Doszłam do tego samego wniosku co Ryszard i dlatego, pomimo mojej wcześniejszej deklaracji, nie będę więcej publikować moich odpowiedzi na pytania testowe.
  Nie liczcie na gotowce, bo to najgorsza droga i nie doprowadzi Was do celu!
  Jednak w miarę możliwości jestem otwarta na udzielenie pomocy w przygotownaiu się do egzaminu. Kontakt jak zwykle – przez PAW.
  Pozdrawiam
  gabi

  #1795
  admin
  Opiekun forum

  Witam, zwracam uwagę na fakt, ze odpowiedzi umieszczane na forum są autorstwa osób, które je umieszczają i mogą zawierać błędy.

  Serwis Audyt.Net nie ponosi odpowiedzialności za treść tych odpowiedzi.

  Ja osobiście, na miejscu osób przygotowujących sie do egzaminu potraktowałbym te odpowiedzi jako weryfikacja własnych odpowiedzi a nie jako wyznacznik, że te podane na forum są na pewno prawidłowe.

  Pozdrawiam i życzę wszystkim zdania egzaminu.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.