sobota, 20 kwietnia, 2024

Egzamin 11.04

Home Forum Egzaminy egzaminy Egzamin 11.04

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 47)
  • Autor
    Wpisy
  • #560
    zico
    Uczestnik

    Witam wszystkich co byli. Jakie wrażenia?Podzielmy sie z tymi,co juz po i z tymi co jeszcze przed. No i z tymi co w trakcie… 😀

    #561
    anita74
    Uczestnik

    na początku to chciałam od razu wyjść. nie wiedziałam o co chodzi. potem coś wyskrobałam, ale trudno powiedzieć jak to będą oceniać

    #562
    anek
    Uczestnik

    Witam wszystkich. Również pisałam egzamin w poniedziałek i muszę przyznać, że nawet w najbardziej pesymistycznych scenariuszach nie myślałam, że zadanie będzie tak ciężkie. Trzymam kciuki wszystkich którzy pisali i za siebie także żeby nam się dało, bo obawiam się że kolejne egzaminy bedą coraz trudniejsze do zdania. Pozdrawiam

    #567
    padre
    Uczestnik

    Z racji tego, iż na forum nie można używać słów powszechnie uważanych za obraĽliwe, nie mam nic więcej do dodania… 🙄
    Ale powiem tylko, że „coś tam naskrobałem” :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    #568
    aannas
    Uczestnik

    A czy możecie powiedzieć jakie było zadanie?

    #569
    padre
    Uczestnik

    Wymień czynniki ryzyka wrodzonego „w wykorzystaniu funduszy unijnych”, przyporządkuj je do poszczególnych typów:
    – obiektywne
    – subiektywne
    – obliczeniowe
    – historyczne
    oraz wykaż korelację pomiędzy okreslonym czynnikiem, a określonym ryzykiem, na zasadzie:” zbyt długie przebywanie na słońcu, może doprowadzić do ryzyka wystąpienia udaru słonecznego”
    Powyższe w oparciu o wszystkie fundusze unijne, nie opierać się na jakimś konkretnym.
    To wyżej napisałem, bez kartki, czyli z głowy,m czyli z niczego (czytaj mniej więcej tak brzmiało zadanie)
    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    #570
    zico
    Uczestnik

    No to widzę,że nie tylko ja byłem zaskoczony i musiałem sie ograniczyc do „naskrobania czegoś”. Kobieta siedząca przede mna dostała jakichs drgawek jak odwróciła kartke z zadaniem.Była 2 raz,więc chyba podwójny stres przezyła.I generalnie dało sie odczuć poruszenie jak zobaczylismy zadanie

    #571
    padre
    Uczestnik

    Kobieta za mną powiedziała na głos to, co ja pomyślalem, kiedy odwróciliśmy kartki. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    #572
    aannas
    Uczestnik

    Ale ktoś wymyslający to zadanie miał fantazję.

    #573
    zico
    Uczestnik

    W mojej grupie było podobnie. Podaj definicje ryzyka wewnetrznego.Wymień czynniki ryzyka wewnętrznego „w wykorzystaniu funduszy unijnych”,wykaż korelację pomiędzy okreslonym czynnikiem, a określonym ryzykiem, na zasadzie:” jesdli sa chmury,tro jest ryzyko że będzie padał deszcz” oraz wskaż jak dobrze pamietam czynności podjete w celu zmniejszenia ryzyka.
    Powyższe w oparciu o wszystkie fundusze unijne, nie opierać się na jakimś konkretnym

    #574
    lodzik
    Uczestnik

    Moje zaskoczenie było mniej więcej takie samo jak poprzedników wypowiadajacych się . Martwi mnie tylko sposób oceny tychże zadań, ponieważ może on być (jak zwykle przy zadaniach audytowych ) subiektywny . Czas pokaże . Wyniki za około miesiąc – podobno.

    #575
    padre
    Uczestnik

    A propos oceny zadania, jak i całego egzaminu:
    skoro i tak jesteśmy postrzegani jako „Alfy i Omegi” 🙄 , to jaki by nie był efekt tej oceny, wypowiem nieśmiertelne: „wiedziałem, że tak będzie” …a cso, nie mogiem? 😳
    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    #576
    anita74
    Uczestnik

    wyniki za miesiąc? skąd te informacje? myślę że faktycznie komisja będzie miała ubaw z tego co nabazgraliśmy. i ciekawe właśnie w jaki sposób to ocenią

    #577
    hanus23
    Uczestnik

    Ja się powoli boję, że zdam pisemny,a potem będzie mało czasu przygotować się do ustnego! 😯 Na razie odpoczywam, chyba mi się należy? Mam nadzieję że będą mieli zabawę czytając nasze „wypociny” i doceniąnaszą twórczość! 😆

    #578
    anita74
    Uczestnik

    trochę mnie pocieszyliście, że to nie tylko ja pisałam co mi do głowy przyjdzie. zaskoczyli mnie i tym zadaniem i wytycznymi Intosai. zupełnie nie wiem czy zdam ten pisemny czy nie; uczyć się do ustnego czy nie? na razie też wypoczywam, bo pewnie że się należy, ale w końcu kiedyś trzeba będzie przysiąść.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 47)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.