piątek, 29 marca, 2024

Egzamin 11.04

Home Forum Egzaminy egzaminy Egzamin 11.04

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 47)
  • Autor
    Wpisy
  • #579
    hanus23
    Uczestnik

    Najbardzie spodobało mi się zdziwienie ludzi na egzaminie, którzy usilnie przewracali kartki nie wierząc, że treść zadania jest tak krótka. Sama wertowałam kartki, pomyślałam że to chyba niekompletny zestaw! hi hi hi

    #580
    zico
    Uczestnik

    Jak to jak ocenią zadanie?Wiemy dobrze,ze nie ma przebacz na tym egzaminie.Wiec ja sie nie łudzę,że tym razem może być inaczej.Źle to żle.To tak jakby na maturze,dawali pozytywa komus,co nowa matematykę odkrył hihi Wiec ja tam oddalem juz wszystkie ksiazki i ciesze sie wiosna.

    #581
    hanus23
    Uczestnik

    Szczęściarz, a ja nie mogę. Jutro mnie czekają wykłady a podgoda nie sprzyja! 🙄 Jakoś dotrwam do niedzieli, może zaszaleję w Krakowie!

    #582
    aannas
    Uczestnik

    Tylko przypadkiem nie pochorujcie się na egzamin ustny, bo wtedy będziecie pierwsze podejście zdawać z osobami, które pisemny będą zdawać we wrześniu.
    Tak właśnie potraktowano osoby, które zdały pisemny w styczniu i nie mogły zdawać ustnego w wyznaczonym terminie teraz ustny z wami.

    #583
    iwa
    Uczestnik

    chcę powiedzieć, że bardzo wsparliście mnie na duchu
    jak zobaczyłam to zadanie to tak jakby mnie ktoś trzepnął mocno w głowę, ale trzeba mieć nadzieję, że wszystko będzie dobrze
    przecież to nadzieja umiera ostatnia

    #584
    anita74
    Uczestnik

    do aannas
    dzięki za wskazówkę, bo już chciałam…

    #585
    aannas
    Uczestnik

    Lepiej nie. Następny egzamin jest 5 września czyli ustne koło paĽdziernika.

    #586
    hanus23
    Uczestnik

    dzięki za wiadomość, też miałam taki pomysł 💡 … ale chyba nie warto

    #587
    zico
    Uczestnik

    Do Iwa:No cóz-mówią,że nadzieja to matka… 😆 Nie smućcie się moi drodzy.Życie jest piekne-nie tylko życie audytora.A poza tym jak stwierdził mój kolega:”Co się łamiesz koleś.A chciałbys wyglądać jak ci smutni ludzie ze zdjęc na okładkach książek o audycie?” hihihi

    #588
    juror
    Uczestnik

    Uczcie się systematycznie. Nie czekajcie na wyniki egzaminu pisemnego. Zwłaszcza ci z nazwiskami rozpoczynającymi się od pierwszych liter alfabetu. Od momentu ogłoszenia wyników będziecie mieli dwa tygodnie do egzaminu ustnego, a to jest bardzo mało. Egzamin ustny nie jest taki łatwy i należy się do niego należycie przygotować. Naprawdę radzę nie odpoczywać tylko zakuwać. Jeśli zdacie ustny, wówczas sobie odpoczniecie.
    Pozdrawiam i życzę sukcesu w potyczce z Komisją Egzaminacyjną.

    #591
    amj
    Uczestnik

    Witam Państwa. Mam pytanie, czy na teście dużo było nowych pytań, które dotąd się nie pojawiły? Tak z ciekawości pytam. Bo gdybym teraz podchodziła, to zadanie bym zawaliła na bank. Więc ciekawa jestem, czy test był chociaż łatwiejszy.

    #592
    anita74
    Uczestnik

    Na teście pojawiły się nowe pytania. Dużo było pytań z europejskich wytycznych kontroli Intosai. Kto to czytał? Albo budżet ustalany przez Komisję Europejską- czy roczny, pięcioletni, wieloletni – coś w tym rodzaju.Nie było łatwo!!! Czy ktoś wie kiedy można spodziewać się wyników?

    #593
    aannas
    Uczestnik

    A czy dużo osób tym razem podeszło do egzaminu?

    #594
    moni
    Uczestnik

    Z tego co pamiętam zdawało ok. 360 osób. Jeśli chodzi o wyniki to przecież mają być niezwłocznie 😆 , a tak serio to Pan, któremu oddawałam pracę powiedział, że będą za ok. 2 tygodnie. Ostatnio tj. w styczniu sprawdzanie zajęło 2,5 tyg., ale nie wiem ile osób zdawało. A nowych pytań na teście było 10-15. Reszta się powtórzyła. Trzymam kciuki za wszyskich:smile: Oby nam się udało.

    #597
    moni
    Uczestnik

    Jeśli macie ochotę skonfrontować czynniki ryzyka, które wymieniliście rozwiązując zadanie z tymi, które podaje Kapuśniak, proponuję otworzyć jego książkę na 301 stronie (pyt. 39):grin:

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 47)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.