piątek, 29 marca, 2024

Egzamin 11.04

Home Forum Egzaminy egzaminy Egzamin 11.04

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 47)
  • Autor
    Wpisy
  • #598
    imichalik
    Uczestnik

    ja osobiście proponuję zajrzeć raczej do Czerwińskiego; niekoniecznie Kapuśniak ma dobre odpowiedzi / a przynajmniej nie wszystkie!!!/ – niestety 😥 jeżeli dobrze się przyjrzeć, okaże się , że tak naprawdę NIKT NIC NIE WIE 👿 👿 👿 w związku z tym trzymam kciuki za wszystkich , którzy zdawali, bo – wbrew pozorom – jest nas mało :mrgreen: a… jeszcze coś – ludki naprawdę UCZCIE SIĘ już teraz do ustnego 😕 wiem, wiem , jest jeszcze kupa czasu… nic bardziej mylnego /miejcie na uwadze, że Kapuśniak nie zawsze ma rację; chyba , że poprawił swoją książkę od czerwca ub. roku… ❓ /powodzenia 😀 😀 😀

    #600
    anetka
    Uczestnik

    wszystko będzie ok, ale słuchajcie ponoć jest takie szkolenie dla osób, które chcą zostać audytorami bardzo fajnie i praktycznie prowadzone przez osoby, które mają do czynienia z audytem na co dzień, dodatkowo odpowiadają na wszystkie wątpliwe pytania nawet przez internet i w dodatku bardzo tanie, coś około 600 zł za całość cyklu szkoleniowego. Jak będziecie zainteresowani to dajcie znać to poszperam i prześlę namiary na to szkolenie. 🙂

    #609
    iwa
    Uczestnik

    do anetka:
    jestem zainteresowana, poszperaj i prześlij namiary 😯

    #625
    anetka
    Uczestnik

    gdzieś podziałam numer telefonu. Wiem, że od czerwca ma być nabór na intensywne szkolenie, które rozpocznie się w połowie lipca (tak żeby można było być super przygotowanym na ten termin wrześniowy na egzamin). Postaram się dotrzeć do znajomej, która uczestniczyła w takim kursie (zdała egzamin w pierwszym podejściu) i dam ci znać

    #626
    padre
    Uczestnik

    [QUOTE BY= Padre] A propos oceny zadania, jak i całego egzaminu:
    skoro i tak jesteśmy postrzegani jako „Alfy i Omegi” 🙄 , to jaki by nie był efekt tej oceny, wypowiem nieśmiertelne: „wiedziałem, że tak będzie” …a cso, nie mogiem? 😳
    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: [/QUOTE]
    Jest już opublikowana lista osób, które zdały pisemny z 11 kwietnia 2005 r.
    Słowo się rzekło, kobyłka u płotu:
    Zdałem !!! wiedziałem, że tak będzie
    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    #631
    phobos
    Uczestnik

    Witam całą brać audytorska zarówno tą obecną jak i przyszłą. Co do egzaminów ustnych-nie przekładać. Ja zdawałem w marcu…no i nie było tak strasznie. Sam się zdziwiłem, że tak dużo nas zdało (z mojej grupy egzaminacyjnej nie zdała tylko 1 osoba). Z drugiej strony, żeby nie popaść w hurraoptymizm powiem, że nie ma co się łudzic, jeżeli ktoś się nie uczył po prostu nie zda. Czas więc zacząć powtarzać wszystko od początku, a wszystko bedzie spoko. Pozdrawiam wszytskich przyszłych audytorów i życzę powodzonka na ustnym-cześć!!

    #633
    iwa
    Uczestnik

    do anetka: cały czas czekam na jakiś znak z twojej strony w sprawie szkolenia przygotowującego do egzaminu proszę tylko nie Jastrzębia Góra-kompletnie nie warto tam jechać i trwonić pieniędzy 👿

    #638
    urszula
    Uczestnik

    ciekawe moim zdaniem szkolenie do egzaminu przeprowadza Instytut Rachunkowości i podatków w Warszawie. Wykładowcami są audytorzy z ARiMR.

    #643
    iwa
    Uczestnik

    do Urszula: czy warto jechać na to szkolenie ❓

    #648
    urszula
    Uczestnik

    Warto. Nie jest tanie (1900) zł, intensywne. Z każdego zjazdu otrzymuje się materiały (metodyka audytu, ocena ryzyka, warsztaty z audytu, rachunkowość i finanse, administracja publiczna i zamowienia, mikro i makroekonomia). Wykladowcom szefuje H Grocholski. Omawiają dostępne pytania z danego zakresu, podają wskazówki jak ten egzamin zdać.

    #649
    kap
    Uczestnik

    jaka wspaniała autoreklama 😳

    #650
    jola
    Uczestnik

    proszę o namiary dobrego i taniego szkolenia na egzamin na 5 września… 🙂

    #653
    kap
    Uczestnik

    czy tani? 300 stówy za dzień, ale tylko zadania
    pytanie,co lepsze? opracowanie ksiązkowe, za ok. 50 zł, czy szkolenie za 300 , ale z możliwością konsultacji?

    #668
    sonl
    Uczestnik

    Trudno jest powiedzieć czy szkolenia są pomoce przy zdaniu egzaminu. Przeciez wiele jest tutaj osób, które kilka razy zdawało, a byli po wielu przygotowaniach. Nie uczestniczyłam nigdy w szkoleniach, studiach …itd., a jednak udało mi się zdac egzamin. Zdawałam w styczniu, gdzie równiez zadanie było takie jakie było i wiele osób „popłyneło”. A ustny.. no cóż udało mi się zdać na poprawce :smile:)). Wiem tylko jedno, pomocne było to, że egzamin zdawałam, sama dla siebie. Nie byłam w sytuacji podbramkowej, jak wiele osób, że muszę bo inaczej….. Dużą rolę odgrywają tu nerwy, więc życzę aby zdenerwowanie było jak najmniejsze.
    Im bliżej wrześniowego terminu, tym coraz wiecej pojawi się spekulacji na temat zadania. Ja stawiam na zamówienia publiczne.
    Pozdrawiam wszystkich planujących egzamin we wrześniu :smile:))

    #676
    juror
    Uczestnik

    Ja również zdełem ten egzamin bez żadnych kursów. Rada dla wszystkich – trzeba się dużo uczyć. No i oczywiście trochę szczęścia też się przyda. Polecam również najnowsze opracowanie K. Czerwińskiego. Życzę wszystkim, którzy podjęli decyzję zostania audytorem powodzennnia na egzaminach.

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 47)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.