sobota, 20 kwietnia, 2024

egzamin 5 września

Home Forum Egzaminy egzaminy egzamin 5 września

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 38)
  • Autor
    Wpisy
  • #5787
    joawar
    Uczestnik

    Galis, jeżeli znasz szczegóły to podziel się nimi. Jak wszyscy zaczniemy dzwonić …

    #5788
    Anonim
    Nieaktywny

    Moim zdaniem, to prowokacja. Pomyślcie tylko, jak to jest tajemnica polityczna to dzwoniąc i tak nam nikt nic nie powie. Tylko z siebie głupków zrobimy.

    #5793
    meg
    Uczestnik

    Tiaa.. tzn. projekt jest wojenno-tajny rozumiem!
    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    #5795
    galis
    Uczestnik

    dodam jeszcze „prowokacyjnie” ze liczba jednostek w ktorych audyt bedzie obowiazkowy tez sie drastyczne zmniejszy i oby duza ilość audytorów wewnetrznych sie nie zdziwila za bardzo niedługo jak zlikwiduja im stanowisko pracy.

    pozdrawiam, to by bylo na tyle

    #5797
    joawar
    Uczestnik

    Galis litości – bardziej konkretnie nawet „prowokacyjnie” 🙄 ❓ 😳

    #5799
    kules
    Uczestnik

    jak mieliby w planie doprowadzić do likwidacji w wielu jednostkach audytu to po co przymierzają się w MF do szkolenia ponad 2000 audytorów jesienią – przecież tylu by ich już nie było potrzebnych w kraju, zresztą kto by im przyjechał na te szkolenia jak byłby na wylocie z roboty

    sam się pocieszam 😕

    #5806
    juror
    Uczestnik

    [QUOTE BY= galis] dodam jeszcze „prowokacyjnie” ze liczba jednostek w ktorych audyt bedzie obowiazkowy tez sie drastyczne zmniejszy i oby duza ilość audytorów wewnetrznych sie nie zdziwila za bardzo niedługo jak zlikwiduja im stanowisko pracy.

    pozdrawiam, to by bylo na tyle [/QUOTE]
    Ty mi kogoś przypominasz, tylko jakoś sobie nie mogę przypomnieć…. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    Wyluzuj, nie prowokuj, daty ci się pomyliły ❓ ❓ ❓

    #5809
    galis
    Uczestnik

    Nie prowokuje, chciałem nakreślić jaki bedzie niedługo stan faktyczny. Ale mam nadziej że ktoś na tym forum jednak sie zainteresuje tą sprawą.

    #5811
    meg
    Uczestnik

    Sorry, ale posłuchaj sam siebie. Podajesz nieprawdopodobnego newsa, niechcesz udzielic informacji , skąd on pochodzi, mało piszesz , że jest to tajemnicą 😐 i po tym wszystkim chcesz , zeby ktoś sie tym zajął ❓ A ja pytam w jaki sposób ❓ Do MF chyba i sam możesz zadzwonić. 😆

    #5812
    spedek1
    Uczestnik

    Czytam uważnie dyskusje na forum i dziwi mnie fakt iż niedopuszczacie mysli o znacznej ,,rewolucji”” w audycie. Według mnie kazde rozwiazanie jest możliwe … przykałdy prosze bardzo : ustawa o słuzbie cywilnej, o samorządzie, CBA a to dopiero poczatek. Myslicie że ktoś bedzi pytał o jakiś egzamin, szkolenia, ludzie to polityka, polityka.

    P.S. projektu nie czytałem ale dopuszcam kazde rozwiazanie

    #5813
    meg
    Uczestnik

    Ależ dopuszczamy taką możliwość (przynajmniej ja, bo w tym kraju juz nic mnie nie zdziwi), tylko mamy tu pewne niejasności, o których dyskutujemy. Jeśli jest projekt, to dla czego robi sie z tego tajemnicę, jak pisal galis? Przecież projekt może być zmieniony w części , w całości lub w cale nie przejść, to nie jest tajemnicą. O ustawie o służbie cywilnej, CBA itd. rozpisywala sie prasa, informowała telewizja, a tu taka CISZA. O tym dyskutujemy i to wydaje sie nieprawdopodobne.
    Pozdrawiam 😀

    #5814
    slaw
    Uczestnik

    galis czy ty aby nie jesteś gościem który kilkakrotnie podchodził do egzaminu bez powodzenia. Moim zdaniem masz kompleks egzaminu na audytora. Nie dziwię się. jeżeli puszczasz takie wiadomości i nie potrafisz się z nich wytłumaczyć to kiepski byłby z Ciebie audytor.
    pozdrawiam i zyczę powodznia w kolejnych edycjach egzaminu

    #5815
    spedek1
    Uczestnik

    jakis czas temu P. Gosiewski powiedział iz projekt uofp nie jest ujawniany bo rozgorzałabysiezbyt duza dyskusja w różnych środowiskach, a zmiany mają następowac etapowo co to oznacza nie wiem. Myślę jednak że nie miał na mysli np. audytorów lecz wypowiedź ta moze mieć duzy zwiazek z likwidacja min. funduszy, przecież chodzi o bardzo duze pieniadze. Ale to wszytsko tylko domysły miałem nadzieje że ktos wie coś więcej może i wie ale raczej czytajac wypowiedzi nie chce się z ta wiedzą podzielić.
    Pozdrawiam

    #5816
    meg
    Uczestnik

    Tak apropos! to mi sie przypomniała puenta pewnego dowcipu: „Jaki kraj.. tacy terroryści !”

    😀

    #5817
    galis
    Uczestnik

    [QUOTE BY= slaw] galis czy ty aby nie jesteś gościem który kilkakrotnie podchodził do egzaminu bez powodzenia. Moim zdaniem masz kompleks egzaminu na audytora. Nie dziwię się. jeżeli puszczasz takie wiadomości i nie potrafisz się z nich wytłumaczyć to kiepski byłby z Ciebie audytor.
    pozdrawiam i zyczę powodznia w kolejnych edycjach egzaminu[/QUOTE]

    aby nie jestem
    wydawało mi sie że jest to odpowiednie forum aby zainteresować tym problem, czyli wprowadzeniem ustawy „tylnymi drzwiami”, osoby ze środowiska audytorów wewnętrznych ale widać sie pomyliłem.
    A skoro z Ciebie jest taki dobry audytor to rozumiem że uzyskasz potwierdzenie, że piszę nieprawdę z innego źródła i na to bardzo liczę i nie tylko ja.

    pozdrawiam

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 38)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.