czwartek, 18 kwietnia, 2024

egzamin MF 5.wrzesnia

Home Forum Egzaminy egzaminy egzamin MF 5.wrzesnia

Oglądasz 10 wpisów - 31 z 40 (wszystkich: 40)
  • Autor
    Wpisy
  • #1779
    emus
    Uczestnik

    Grand do 5.09. Prawidłową odpowiedź podałam wczoraj. Umiemy tyle samo :smile:.Weryfikacja nastąpi przez komisję.

    #1781
    cecylia
    Uczestnik

    czemu nic nie mogę skopiować do pola z tekstem?? może ktoś wie? nie mogę dodać też załącznika? A chce podzielić się testami z ubiegłego roku i odpowiedziami

    #1782
    cecylia
    Uczestnik

    ja przymierzam się na listopad

    #1784
    alice
    Uczestnik

    Witajcie!
    Jeśli chodzi o pytanie 152 – prawidłowa odpowiedź to a i c ( art. 101 u.o f.p.), czyli Rada Ministrów.

    Pozdrawiam
    Alicja

    #1785
    meg
    Uczestnik

    Masz racje! Alice . Oczywiscie, że Rada Ministrów.
    w tym przypadku.
    Pozdrawiam Meg

    #1790
    Anonim
    Nieaktywny

    Cześć Emus 😀
    Mam nadzieję, że weryfikacja przed Komisją
    o której piszesz bedzie dla nas pozytywna.
    Pozdrowienia dla wszystkich!!!!!!!!

    #1797
    admin
    Opiekun forum

    Witam, zwracam uwagę na fakt, ze odpowiedzi umieszczane na forum są autorstwa osób, które je umieszczają i mogą zawierać błędy.

    Serwis Audyt.Net nie ponosi odpowiedzialności za treść tych odpowiedzi.

    Ja osobiście, na miejscu osób przygotowujących sie do egzaminu potraktowałbym te odpowiedzi jako weryfikacja własnych odpowiedzi a nie jako wyznacznik, że te podane na forum są na pewno prawidłowe.

    Pozdrawiam i życzę wszystkim zdania egzaminu.

    #1804
    adela
    Uczestnik

    Nie macie co szaleć. Posłuchajcie rady Ryszarda. Przygotujcie się z odpowiednich materiałów, a napewno zdacie. Odpowiedzi na testy sami szukajcie w literaturze i przepisach
    Pozdrawiam

    #1830
    pa
    Uczestnik

    witam, mam pytanie dot. odpowiedzi na pytania testowe w ksiażce Kapuśniaka. Do egzaminu przygotowuje się m.in. z tej książki a słyszałem,że niektóre odpowiedzi są błędne. Czy ktoś z was ma może wypisane pytania zawierające błędy?

    #1831
    ryszard
    Uczestnik

    Podstawą nauki do egzaminu na audytora wewnętrznego MF sa podane na stronach netowych Ministerstwa Finansów akty prawne i literatura .
    Radzę wszystkim aby korzystali z tych publikacji ,z zamieszczonych pytan i zadań a nie zastanawiali sie gdzie szukac błednych odpowiedzi.I w jakich publikacjach..
    To moja osobista rada..
    Pozdrawiam
    Ryszard

Oglądasz 10 wpisów - 31 z 40 (wszystkich: 40)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.