środa, 23 września, 2020

Ekspresowy nabór

Home Forum Sektory Resort sprawiedliwości Ekspresowy nabór

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 25)
 • Autor
  Wpisy
 • #4746
  kikcloud
  Uczestnik

  W GW z 12.06.2006 r. ukazało się ogłoszenie, że Prokuratura Okręgowa w Katowicach poszukuje kandydata na stanowisko audytora wewnętrznego. Termin składania dokumentów mija, zgodnie z ogłoszeniem 14.06.2006 r. Faktycznie na złożenie dokumentów był jeden dzień. W związku z tym pozdrawiam wszystkich „znajomych królika” 🙂

  #4747
  kasiazawiercie
  Uczestnik

  Dlaczego uważasz, że na składanie dokumentów był jeden dzień? tzn. że inne dokumenty nie będą brane pod uwagę i kandydat jest już znany???? 😡 proszę odpisz bo ja jestem zainteresowana tą pracą….

  #4748
  jarek
  Uczestnik

  Z tego, co słyszałem to nie było ustalonego z góry kandydata.

  #4749
  izmi
  Uczestnik

  🙂
  o ile mnie pamięć nie myli było wcześniej ogłoszenie na stronach USC…- choć może mylić
  pozdrowienia 🙄

  #4750
  kasiazawiercie
  Uczestnik

  Mam nadzieję, że konkurs jest otwarty i wygra ten naj… 💡

  #4777
  kikcloud
  Uczestnik

  O ile mnie oczy nie myliły, nie było żadnego ogłoszenia na stronie USC!!! 😎

  #4778
  kikcloud
  Uczestnik

  Spokojnie Kasiu 😕 Prokuratura jest już poza Twoim zasięgiem, ale nie martw się. Stajnia pełna znajomych królika nie jest dobry miejscem dla audytora 😎

  #5012
  piotr
  Uczestnik

  Pomówienia były są i będą, ale audytorzy powinni opierać się na faktach, a oto one:

  Pracownicy Prokuratury nie podlegają pod USC, a więc Prokuratura nie zamieszcza ogłoszeń o naborze na stronie USC. Zwyczajowo ogłoszenia o wolnych stanowiskach pracy w Prokuraturze Okręgowej w Katowicach zamieszczane są w Dzienniku Zachodnim i w Gazecie Wyborczej i tak też było w tym przypadku.

  Ogłoszenie o naborze na stanowisko audytora wewnętrznego zostało zamówione w obu dziennikach i ukazało się w dniu 5 czerwca 2006 r. w Dzienniku Zachodnim w dodatku Praca/Praca z regionu na stronie IX, jednak z przyczyn niezależnych od Prokuratury nie ukazało się w tym dniu w Gazecie Wyborczej.

  Ogłoszenie zamieszczone z opóźnieniem w Gazecie Wyborczej w dniu 12.06.2006 r. ukazało się powtórnie w dniu dzisiejszym w dodatku Praca na stronie 26.

  Wszystkie osoby, które do tej pory złożyły dokumenty oraz te, które złożą dokumenty w ciągu najbliższych siedmiu dni będą na jednakowych prawach brały udział w postępowaniu kwalifikacyjnym.

  Pozdrawiam,
  Piotr

  P.S. Kasiu, to nieprawda, że „Prokuratura jest poza Twoim zasięgiem”. Jeśli jesteś dobrym audytorem i dalej jesteś zainteresowana tą pracą to na pewno warto złożyć dokumenty.

  #5013
  kasiazawiercie
  Uczestnik

  Czy to oznacza, że nabór jeszcze trwa? Myślałam, że to postepowanie zakończy się dość szybko…. czy ktoś może mi powiedzieć na kiedy zaplanowano zakończenie, przynajmmniej samej weyrfikacji ofert. Przecież jest okres urlopowy, a ja przekładam urlop bo chciałabym otrzymać ten telefon z wiadomością – zapraszamy na rozmowę 😳 Dziękuję za miłe słowa Piotrze, mam nadzieję, że jest tak jak piszesz….
  Pozdrawiam Kasia 😀

  #5014
  piotr
  Uczestnik

  Kasiu, nabór trwa do 17 lipca. W sprawie dodatkowych informacji proponuję kontakt po tej dacie na numery telefonów podane w ogłoszeniu.

  Życzę powodzenia,
  Piotr

  #5016
  kasiazawiercie
  Uczestnik

  Ślicznie dziękuję 😆

  #5081
  kikcloud
  Uczestnik

  Piotrze, więcej faktów to lepsza ocena rzeczywistości. Z mojej strony to nie było pomówienie, ale raczej prowokacja i jak widać udana. 🙂 Muszę Ci powiedzieć, że dzwoniłem „pod wskazany numer”, a było to 19.06.06 i poinformowano mnie, że termin składania minął. Na moje pytanie, czy to aby nie jest pomyłka, bo termin wydaje mi się za krótki odpowiedziano twardo, że nie. Jak widać coś się jednak zmieniło i teraz razem możemy ze spokojnym sumieniem zakrzyknąć „Niech wygra najlepszy”. Ja osobiście trzymam kciuki za Kasię i liczę na kawę i ciacho za ten post.

  #5082
  kasiazawiercie
  Uczestnik

  Dzięki za wsparcie 😀 😀 😀 Jak dostanę propozycję współpracy i wszystko pójdzie po mojej skromnej myśli zapraszam na kawę jak tylko będzie okazja 😆 Ten post poprawił mi humor, śliczne dzięki.
  Pozdrawiam

  #5083
  dotiw
  Uczestnik

  Chyba myślimy o tej samej posadzie Kasiuzawiercie. Powodzenia! 😀

  #5090
  kasiazawiercie
  Uczestnik

  do dotiw
  Mam zapytanie, czy jesteś już zatrudniony jako audytor wewnętrzny? a może masz doświadczenie w resorcie sprawiedliwości? 😯

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 25)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.