piątek, 19 kwietnia, 2024

Czy jest potrzebna organizacja : AICP w Polsce?

Home Forum Organizacje AW Organizacje AW Czy jest potrzebna organizacja : AICP w Polsce?

Oglądasz 15 wpisów - 61 z 75 (wszystkich: 86)
  • Autor
    Wpisy
  • #23593031
    eddie
    Uczestnik

    Potwierdzam, że rzeczywiście do tego teraz doszło, ale nie zgadzam się, że „tak powinno być”. To te osoby nie powinny były doprowadzić do tego, że teraz naszymi sprawami muszą się zajmować prokuratura i sądy. Ale te trzy osoby przecież nie stanowią całe członkostwo tego Stow. Pytam: kiedy pozostali Członkowie (oraz nawet reszta Zarządu)  tego Stow. będą wiedzieli co się dzieje i czy pozwolą na to, aby ta trzyosobowa klika, działając wyłącznie we własnych interesach komercyjnych robiła co się im podoba z tym Stow.?

    Wolałbym, aby Członkowie Stow. sami zrobili z tym porządek u siebie i szukali zgody i porozumienia, gdyż z pewnością będzie tylko jedno IIC Polska, która jest Oddziałem w Polsce The Institute for Internal Controls – IIC, które ma swoje biura, pracowników i kilkadziesiąt tysięcy Członków.

    #23593032
    zenek
    Uczestnik

    Dopóki co, nie ma co liczyć na członków tego stowarzyszenia. Jest ich niewielu, nie uczestniczą w Walnym, nawet nie wiedzą, że to stowarzyszenie nie ma żadnych powiązań z IIC i nie ciekawi ich co się w tym ‚zarządzie’ dzieje. A Adamski to tylko pajac Jabłońskiego a on z kolei Grzybowskiego? Dopiero sprawy sądowe wzbudzą zainteresowanie członków i może skłoni pozostałych członków zarządu do przeciwstawienia się tej trójce powiązanej komercyjnie ze sobą.

    #23593036
    eddie
    Uczestnik

    Ja jestem przekonany, że to tylko kwestia czasu aż Członkowie tego Stow. sami przekonają się o tym, jak i kto nim kieruje – i sami zrobią z nimi porządek. A swoją drogą procesy sądowe przyczynią się do tego, że fakty wyjdą na jaw – i będzie dobrze. Wówczas nawet być może, że to Stow. dojdzie do jakiegoś porozumienia z IIC Poland Chapter – IIC Polska, szczególnie, że The IIC rośnie liczbowo i w standingu globalnym.

    A wiadomo kto są tymi zgniłymi jabłkami w tej beczce. 

    #23593037
    Jan2
    Uczestnik

    Jest tu co czytać! Nie rozumiem jak ludzie potrafią być tak aż tak durni aby sprzedawać bezwartościowe certyfikat w dzisiejszej Polsce. To AICP jest wyraźnie nieuczciwą organizacją i nie dziwię się, że w Anglii i gdzieindziej nie ma oddziałów, ale w Polsce znaleźli się jacyś chciwi prostacy którzy mają chęć promować takie certyfikaty. Do prokuratury z nimi i tyle!

    #23593039
    eddie
    Uczestnik

    Zastanawiam się, dlaczego ludzie nie mogą być uczciwi. Przecież codziennie patrzą sobie w oczy w lustrze. Czy nie widzą wszystkie swoje kłamstwa i oszustwa i do czego one doprowadzają? Co im w końcu dadzą te pieniądze „zarobione” w ten sposób a które tak łatwo mogą wnet przepaść? Zamiast cieszyć się życiem i pracować spokojnie muszą się teraz ciągle martwić o problemy które sami na siebie ściągnęli. Przykre …

    #23593040
    Jan2
    Uczestnik

    Rozumiem, że to jest bardzo nieprzyjemna sprawa z tymi nieuczciwymi osobami i ich szkodliwym działaniem w Polsce, ale podoba mi się ton wpisu „Eddie” z wczoraj. Niech się te osoby zastanowią, zawstydzą i przejdą na „dobrą zmianę”, choćby tylko dla własnego dobra.

    #23593041
    zenek
    Uczestnik

    Nie ma co na to liczyć. Takich typów tylko wyrok sadowy powstrzyma!

    #23593047
    zenek
    Uczestnik

    Słyszałem, że Tom McClurg odstąpił od podpisania umowy o współpracy z Jabłoński/Adamskim. Widocznie ma on więcej rozumu aniżeli ta klika osób dookoła PIKW i tego Stowarzyszenia.

    #23593048
    Jan
    Uczestnik

    Jeśli informacja ta się potwierdzi (a na chwilę obecną jest ona bardzo prawdopodobna, bo nic się z tym nie dzieje w środowisku PIKW, choć Adamski wciąż tam siedzi), to będzie można zamknąć ten temat o AICP na tym forum. Ale niezależnie od tego, wciąż koniecznie należy zrobić porządek z tymi osobami w Polsce którzy chcieli nam wciskać ten fałszywy kit.

    #23593049
    Jan2
    Uczestnik

    Bardzo dobrze. Możemy teraz przejść do ciekawszych, merytorycznych tematów. Uważam, że to całe wielce podejrzane AICP nie było warte aż tyle pisania bowiem rynek sam zrobiłby z nim porządek..

    #23593050
    eddie
    Uczestnik

    Mogę potwierdzić, że otrzymałem list od Toma McClurga, o treści: „Chyba Ciebie nie zdziwi, że porzuciłem (użył on słowadumpedco zwykle kojarzy się z wrzuceniem do śmietnika) Adamskiego, jego Stowarzyszenie jak i Jabłoński, Grzybowski i PIKW jakiś czas temu. Nie mamy żadnego stosunku z nimi i nie będziemy. Nie byli oni odpowiednimi partnerami dla nas.”

    Tymi słowami sam Tom McClurg zamknął temat „czy jest potrzebna AICP w Polsce”. Nic dziwnego jednak, że oni nie ogłosili końca tego krótkiego ‚liaison‚ na swoich stronach internetowych, gdzie wcześniej się chwalili, że będą mogli załatwiać globalne certyfikaty i kiedy  I. Jabłoński był członkiem globalnego zarządu AICP i miał ich desygnację MAICP, itd. A to jest już trzecia desygnacja którą Jabłoński stracił …

    Oczywiście to nie zamyka spraw sądowych przeciw tym osobom w imieniu The IIC, gdzie chodzi o kłamliwe i fraudowskie działania promujące ich komercyjne interesy wbrew ustawie o OKiK, itd., itd. 

    Czyli, ciąg dalszy nastąpi, ale już bez udziału AICP …

    #23593055
    Jan
    Uczestnik

    Dzięki ‚eddie’ (i inni) za to, że nas ostrzegłeś przed tym nowym problemem na wzór Mikołaja R-N Corporate Governance Institute, a przede wszystkim przed tą nieuczciwą działalnością Adamskiego i jego bliskich kumplów, szczególnie Irka Jabłońskiego! Proszę teraz się wziąć za uporządkowanie tego Stowarzyszenia Certyfikowanych Audytorów i Specjalistów ds. Kontroli Wewnętrznej które kłamliwie podaję się jako IIC Polska i umyślnie okłamuje nasze środowisko, że jest powiązane i uznane przez The Institute for Internal Controls (The IIC) kiedy prawdą jest, że zabroniono im tego.

    Czas najwyższy zrobić z nimi porządek a to najlepiej na drodze sądowej. Możesz liczyć na nasze wsparcie.

    #23593056
    zenek
    Uczestnik

    Zgadzam się i popieram.

    #23593066
    Jan
    Uczestnik

    Zenek: Najserdeczniejsze życzenia z okazji imienin.

    #23593070
    Jan
    Uczestnik

    Mam wiarygodną informację, że sprawa pozwu IIC przeciw Stowarzyszeniu Adamskiego będzie sprawą cywilną o odszkodowanie, itd.

Oglądasz 15 wpisów - 61 z 75 (wszystkich: 86)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.